ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Aqua star C-310

Надувні човни Аква Стар -  це якісні човни українського виробництва. Завод розташовано в Києві.  Модельний ряд має широку модельну гаму.  Гребний човен АкваСтар має компактні розміри для перенесення, він легкий, та швидко збирається. Моторнинй човен Аква Стар має кілька варіантів палуби на вибір - це може палуба слань або палуба книжка. Всі моторні човни з ПВХ Aqua Star мають великі балони, захищене дно та багато додаткових аксесуарів. Якщо купити кільовий човен від аквастар - ви будете самим швидким на воді. Висока кільоватість, великий діаметр балону дозволяють швидко виштовхнути на глісер човен аквастар навіть з великим навантаженням. Широченний вибір аксесуарів - наприклад додаткові ручки до човна (до речі всі човни в базовій комплектації оснащено, 4 ручками для зручного перенесення, спеціальним ущільнювачем для якорного фалу та спеціальним кільцем для кріплення того самого фалу), тенти як транспортувальні так і стояночні або від сонця. Тканина ПВХ яка використовується для виготовлення човнів закуповуєть у перевірених Корейських виробників, аксесуари та клапана теж ретельно перевіряються перед встановленням. Всі човни Аквастар мають повну 5-ти річну гарантію.
Aqua star C-310 Aqua star C-310 Aqua star C-310 Aqua star C-310 Aqua star C-310
9 377 ГРН
9 892 ГРН
Більший балон дозволяє човну легше переносити хвилю, дає велику вантажопідйомність, дозволяє встановлювати двигун більшої потужності. Дно слань входить у вартість човна, але човен можна укомплектувати і дном книжкою +1500 грн до ціни, а також доплату вимагатиме будь-який інший колір крім зеленого +1000 грн до зазначеної на сайті ціни.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Довжина, см 310
Ширина, см 158
Діаметр балона, см 43
Щільність тканини, г/м2 950/1080
Вантажопідйомність, кг 320
Пасажиромісткість, чол 3
Максимальна потужність двигуна, л. с. 5
Вага, кг 26.4
Кількість балонів, шт 3
Ручки для перенесення 3
Кіль Пласке дно
Тип днища ПВХ, без настилу
Гарантія, років 5
Колір Зелений
Щільність матеріалу днища човна, гр/м2 1080
Привальний брус  так
Тип кочетів поворотні
Тип весел алюмінієві
Розмір кокпита, см 200 х 72

Особливості

Всі човни Аква Стар мають сертифікат малого судна, а ми зі своєї сторони при купівлі човна видаємо всі документи, необхідні для реєстрації. Також хочемо нагадати, що при купівлі комплекту човен + мотор є можливість отримати додаткову знижку до 10%. Телефонуйте.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!