ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

GPS/GSM маячок до човнового двигуна

Поєднання води та електроенергії - це завжди небезпека, тому радимо приділити значну увагу електромережі вашого човна під час підготовки до сезону. Вам варто замовити, купити та встановити переривач маси до човнового мотору - на цьому пункті економити не варто, адже це пристрій який використовується дуже часто протягом всього життя вашого човна. Однозначно треба комплектувати надувний човен або катер з АМГ засобами для пересування в темний час доби. Вам необхідно купити ходові вогні (або носовий комбінований вогонь), стояночний вогонь  (або ще називають клот - буває як знімний так і стаціонарний) та за бажанням прожектор для освітлення водойми, який буває з ксеноновою лампою з можливістю обертання та керування з пульта ДК. Також прожектор дистанційного керування для охорони об'єктів - буде дуже корисним, адже має захист від води. На панелі човна варто розмістити прилади - панель перемикачів, вологозищене гніздо прикурювача, вологозахищену врізну USB зарядку до мобільного телефону. Для того щоб відкачати зайву воду з човна вам необхідно замовити помпу для води на 12 В - вони існують різних потужностей, автоматичні або ті що включаються за допомогою поплавця для включення помпи. Дуже корисна штука - електрична якірна лебідка на човен. Вона автоматично скадає та піднімає якір. У нас на сайті великий вибір таких електролебідок. До малопотужних човнових моторів ми пропонуємо - чеку безбеки до всіх моделей двигунів, стабілізатор напруги на 14 В спеціально розроблений до підвісних човнових двигунів.
3 640 ГРН
4 420 ГРН
Основна перевага - строк служби внутрішньої батареї рік і більше. Пристрій запрограмовано таким чином, що він знаходиться в режимі сну і лише раз на добу просинається і відправляє власнику на телефон свій статус, чекає 5 хвилин і якщо команди від власника на визначення місцеположення не надійшло знову засинає. Із особливостей - розмір 85х52 мм, що дозволяє легко приховати пристрій на борту човна або під захисними ковпаками човнового мотору, захищеність IP 67 (можливе повне занурення в воду). Широкі можливості программування дозволяють міняти всі режими роботи пристрою, наприклад частоту просиннання, примусову активацію GPS і так далі.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Ще одна особливість пристрою - наявність окремого власного радіомодуля, що видає сигнал в тому місці де відсутнє покриття мобільної мережі (гараж, тонель). Тобто пристрій може бути знайдено за допомою частотного сканера при відсутності покриття або глушіння мережі GSM.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!