ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Човен Енерджі Б-290

Компанія ENERGY створена в 2002 р. Професіонали в виготовленні мали великий досвід у сфері виробництва надувних ПВХ човнів на момент створення фірми.
За великий термін роботи в інших компаніях вони освоїли виробництво різних човнів. Таких, як гребні, моторні, кільові човни, а також надувні човни. Були створені креслення нових виробів, технічне оснащення зварювального виробництва, інструменти, які підвищують якість і продуктивність виробництва.
Надувний човен ENERGY виготовляється за допомогою новітнього обладнання, з унікальними та інноваційними технологіями та при дуже великому контролі якості. Шов виробів не окислюється, тому що його зварюють в атмосфері інертного газу спеціальним роботом. У зону де відбувається зварювання швів подається збагачене СО2 та Азотом повітря. Точне регулювання інструментів і оснащення дозволяє добитися прекрасного рівня міцності, а також надійності виробів. Технологія зварювання сланевих човнів в інертному газі покращує міцність і надійність швів. Зварений шов набагато міцніший клеєного і довше прослужить. Для виготовлення продукції компанія використовує кращу тканину ПВХ.
Всі гумові човни ENERGY проходять технічний контроль. Електронними інструментами контролюється герметичність виробів. Також ретельний візуальний контроль проходить встановлена ​​фурнітура.
Найголовнішим пунктом у виробництві є команда фахівців.
Працьовита команда складається з досвідчених людей. Збирачів, закрійників і зварників, які протягом багатьох років виготовляють нові та модернізують старі вироби. Вони накопичили дуже великий досвід.
Компанія виробляє багато надувних човнів Енерджі різних розмірів. Крім серійних моделей, компанія займається виробництвом і розробкою каяків, байдарок і інших видів човнів. Купити всі ці чудові човни ви можете у нас в кредит і сплатити частинами.
Човен Енерджі Б-290 Човен Енерджі Б-290 Човен Енерджі Б-290
6 942 ГРН
7 800 ГРН
Вага загального комплекту до якого входить безпосередньо човен, 3 сланьові дошки на підлогу, насос, весла та ремкомплект становить всього 25 кг. ЇЇ зручно перевозити та переносити, а також це човен має стаціонарний транець, що дозволяє використовувати двигун в потужності до 6 к.с., що дозволить пересуватися по водоймі на швидкості до 25 км/год. Передня сидушка фіксована - для зручності під час роботи веслами, задня - пересувається на салазках. Гарантія на шви 5 років.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Довжина, см: 290
Ширина, см: 130
Висота борту, см: 39
Кількість гермовідсіків, шт: 3
MAX вантажопідйомність, кг: 300
Кількість пасажирів, чол: 2
Рекомендована потужність двигуна, к. с.: 2-3
Вага комплекту, кг: 25
Габарити упаковки, див.: 100Х35Х30

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!