ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Човен Енерджі Н-370

Компанія ENERGY створена в 2002 р. Професіонали в виготовленні мали великий досвід у сфері виробництва надувних ПВХ човнів на момент створення фірми.
За великий термін роботи в інших компаніях вони освоїли виробництво різних човнів. Таких, як гребні, моторні, кільові човни, а також надувні човни. Були створені креслення нових виробів, технічне оснащення зварювального виробництва, інструменти, які підвищують якість і продуктивність виробництва.
Надувний човен ENERGY виготовляється за допомогою новітнього обладнання, з унікальними та інноваційними технологіями та при дуже великому контролі якості. Шов виробів не окислюється, тому що його зварюють в атмосфері інертного газу спеціальним роботом. У зону де відбувається зварювання швів подається збагачене СО2 та Азотом повітря. Точне регулювання інструментів і оснащення дозволяє добитися прекрасного рівня міцності, а також надійності виробів. Технологія зварювання сланевих човнів в інертному газі покращує міцність і надійність швів. Зварений шов набагато міцніший клеєного і довше прослужить. Для виготовлення продукції компанія використовує кращу тканину ПВХ.
Всі гумові човни ENERGY проходять технічний контроль. Електронними інструментами контролюється герметичність виробів. Також ретельний візуальний контроль проходить встановлена ​​фурнітура.
Найголовнішим пунктом у виробництві є команда фахівців.
Працьовита команда складається з досвідчених людей. Збирачів, закрійників і зварників, які протягом багатьох років виготовляють нові та модернізують старі вироби. Вони накопичили дуже великий досвід.
Компанія виробляє багато надувних човнів Енерджі різних розмірів. Крім серійних моделей, компанія займається виробництвом і розробкою каяків, байдарок і інших видів човнів. Купити всі ці чудові човни ви можете у нас в кредит і сплатити частинами.
Човен Енерджі Н-370 Човен Енерджі Н-370 Човен Енерджі Н-370 Човен Енерджі Н-370 Човен Енерджі Н-370
16 849 ГРН
18 461 ГРН
Основна перевага човна з надувним дном Енерджі 370- це вага. Кільові човни конкуренів важать 62 кг, човен Energy - 49 кг і до того ж зирається та розбирається набагато швидше. В чому причина? В човнах Енерджі дно надувне та виготовлено з того ж матеріалу, що і балони, а повздовжна міцність конструкції досягається завдяки  рефленій структурі дна. В результаті маємо легкий, кільовий човен з помірною ціною та чудовими характеристиками. Із мінусів - стояти на такому дні можна, але доволі не зручно.
Також не забувайте - чим легше човен тим меншої потужності двигун витягне його на глісер, тим більше речей ви можете взяти з собою на воду і т.д.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Довжина, см:370
Ширина, см:175
Висота борту, см:46
Кількість гермовідсіків, шт:3+1
MAX вантажопідйомність, кг:500
Кількість пасажирів, чол:4
Рекомендована потужність двигуна, л. с.:10-15
Вага комплекту, кг:49
Габарити упаковки, див.: 120Х50Х50

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!