ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Човен Енерджі Н-420

Компанія ENERGY створена в 2002 р. Професіонали в виготовленні мали великий досвід у сфері виробництва надувних ПВХ човнів на момент створення фірми.
За великий термін роботи в інших компаніях вони освоїли виробництво різних човнів. Таких, як гребні, моторні, кільові човни, а також надувні човни. Були створені креслення нових виробів, технічне оснащення зварювального виробництва, інструменти, які підвищують якість і продуктивність виробництва.
Надувний човен ENERGY виготовляється за допомогою новітнього обладнання, з унікальними та інноваційними технологіями та при дуже великому контролі якості. Шов виробів не окислюється, тому що його зварюють в атмосфері інертного газу спеціальним роботом. У зону де відбувається зварювання швів подається збагачене СО2 та Азотом повітря. Точне регулювання інструментів і оснащення дозволяє добитися прекрасного рівня міцності, а також надійності виробів. Технологія зварювання сланевих човнів в інертному газі покращує міцність і надійність швів. Зварений шов набагато міцніший клеєного і довше прослужить. Для виготовлення продукції компанія використовує кращу тканину ПВХ.
Всі гумові човни ENERGY проходять технічний контроль. Електронними інструментами контролюється герметичність виробів. Також ретельний візуальний контроль проходить встановлена ​​фурнітура.
Найголовнішим пунктом у виробництві є команда фахівців.
Працьовита команда складається з досвідчених людей. Збирачів, закрійників і зварників, які протягом багатьох років виготовляють нові та модернізують старі вироби. Вони накопичили дуже великий досвід.
Компанія виробляє багато надувних човнів Енерджі різних розмірів. Крім серійних моделей, компанія займається виробництвом і розробкою каяків, байдарок і інших видів човнів. Купити всі ці чудові човни ви можете у нас в кредит і сплатити частинами.
Човен Енерджі Н-420 Човен Енерджі Н-420 Човен Енерджі Н-420 Човен Енерджі Н-420 Човен Енерджі Н-420
20 054 ГРН
18 970 ГРН
Справжній катер довжиною понад 4 м (як совковий "Прогрес") з вагою 60 кг, а ціна на човен Енержі 420 значно нижче ніж на подібні кільові човни конкурентів. Секрет в конструкції дна цього човна. Надувне дно виготовлено з тої ж тканини з якої зроблено балони. Тобто це ПВХ щільністю 1100 г/м2. Дно не зйомне. Для забезпечення жорткості човна в повздовжній площині дно має ребра, які також дозволяють легше виходити на глісер. Єдиним недоліком такої конструкції є незручність вилову риби стоячи, адже стояти на рефленому дні не дуже зручно. В усьому іншому Energy - 420 це звичайний надувний човен з ПВХ - три пересувні лавки, варні шви, весла з кочетами, ручки для перенесення, насос та ремкомплект. Гарантія 5 років.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Довжина, см:420
Ширина, см:190
Висота борту, см:49
Кількість гермовідсіків, шт:4+1
MAX вантажопідйомність, кг:900
Кількість пасажирів, чол:6
Рекомендована потужність двигуна, л. с.:15-20
Вага комплекту, кг:60
Габарити упаковки, див.: 120Х60Х50

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!