ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Меркурі 250Optimax

Частина великої корпораціїї Brunswick історія компанії Меркурі бере свій початок в США в 1939 році. На сьогодні свої заводи з виробництва підвісних двигунів Меркурі компанія має в США, Китаї, та Японії і по деякім джерелам є найбільшим виробником підвісних двигунів до човнів в світі. Це ви можете підтвердити і особисто - достатньо лише глянути на лінійку моторів до човнів Меркурі, що представлена в Україні, також не забудьте додати до цього електромотори та двигуни так звані onboard (на борту). Ціна на лодочні мотори Меркурі є зазвичай найкращою серед брендів і це при тому, що виробник дає гарантію 3 роки на всі двотактні моделі та 5 років на чотиритактні. Сервіс Меркурі - це окрема історія, адже імпортер завжди має на складі в Києві широкий асортимент запчастин, що є скоріше виключеннням на ринку, тому навіть б/у двигун зможе радувати вас своєю роботою довгі роки. Купити човновий мотор Меркурі ви можете в одному із наших сервісних центрів, що охоплюють всю Україну, достатньо лише зателефонувати нам та замовити обрану модель. Двигун до човна Меркурі - це правильний вибір як для рибака або мисливця, що їздить на воду два рази на сезон, так і для рибного господарства, де люди не виходять з води цілий рік.
Двигуни Optimax вибрали найкраще і від двохтактних і від чотирьохтактних моторів. Вони мають малу вагу як у двохтактників, але при цьому мають паливну ефективність чотирьохтактних моторів. Все це досягається за рахунок застосування технології 2х-ступеневого прямого вприскування
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Максимальна потужність, к.с/кВт: 250/186
Максимальні оберти: 5500-6000
Число циліндрів: 6 (V-образно)
Робочий об'єм, см.куб: 3032
Діаметр Х хід поршня, мм: 92 x 76
Система впуску: Двохступінчасте пряме вприскування палива
Вихлопна система: Через гвинт
Система змащення: Керований комп'ютером маслонасос
Охолодження: Вода + термостат + регулятор тиску
Запалювання: безконтактне електронне
Запуск: Електростартер
Передавальне відношення: 1.75:1
Передачі: передня-нейтраль-задня
Система управління: Дистанційне
Регулювання диферента: Електрогідравлічна в стандартній комплектації
Довжина приводного валу, мм: 635/762
Системи попередження: Система захисту двигуна ENGINE GUARDIAN
Паливний бак, л: Вибірковий
суха вага, кг: 229
Система SmartCraft: Опція
Стандартний гвинт: див. довідник з підбору гвинтів
Варіанти моделей: 250 XL Optimax, 250 XXL Optimax, 250 CXL Optimax, 250 CXXL Optimax

Особливості

  • Mercury OptiMax пропонує 2-ступеневу технологію прямого вприскування палива (DFI) для підвісних двигунів. Ця технологія дозволяє досягти більшої економії палива, кращого згоряння суміші, більшої максимальної швидкості і відповідає всім стандартам EPA і CARB. Крім того, технологія OptiMax сумісна зі SmartCraft.2-ступінчаста технологія прямого вприскування палива OptiMax забезпечує розпилення палива, що сприяє його більш повному згорянню, полегшення запуску двигуна, поліпшенню його експлуатаційних характеристик, зниженню вмісту токсичних речовин у вихлопних газах і підвищенню економічності. Багато двигунів OptiMax є більш економічними, ніж порівнянні з ними 4-тактні двигуни.  Система прямого вприскування палива працює таким чином. Паливо розпорошується за допомогою повітря, що подається через компресор. Отримана суміш запалала свічкою запалювання і повністю згорає, що сприяє зниженню вмісту токсичних речовин у вихлопних газах і підвищення економічності. Більш детально розписано тут.Технологія OptiMax's забезпечує швидкий запуск двигуна, повне згоряння палива, хороший крутний момент і високу швидкість. Завдяки цим якостям, OptiMax повністю відповідає стандартам EPA і CARB (2 і 3 «зірки»). Весь ряд продуктів OptiMax сумісний з системами SmartCraft, Engine Guardian, і Total Vessel Intelligence. Моделі OptiMax потужністю 200 і 225 к.с. також сумісні з DTS.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!