ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Меркурі 40ELO

Частина великої корпораціїї Brunswick історія компанії Меркурі бере свій початок в США в 1939 році. На сьогодні свої заводи з виробництва підвісних двигунів Меркурі компанія має в США, Китаї, та Японії і по деякім джерелам є найбільшим виробником підвісних двигунів до човнів в світі. Це ви можете підтвердити і особисто - достатньо лише глянути на лінійку моторів до човнів Меркурі, що представлена в Україні, також не забудьте додати до цього електромотори та двигуни так звані onboard (на борту). Ціна на лодочні мотори Меркурі є зазвичай найкращою серед брендів і це при тому, що виробник дає гарантію 3 роки на всі двотактні моделі та 5 років на чотиритактні. Сервіс Меркурі - це окрема історія, адже імпортер завжди має на складі в Києві широкий асортимент запчастин, що є скоріше виключеннням на ринку, тому навіть б/у двигун зможе радувати вас своєю роботою довгі роки. Купити човновий мотор Меркурі ви можете в одному із наших сервісних центрів, що охоплюють всю Україну, достатньо лише зателефонувати нам та замовити обрану модель. Двигун до човна Меркурі - це правильний вибір як для рибака або мисливця, що їздить на воду два рази на сезон, так і для рибного господарства, де люди не виходять з води цілий рік.
Двигун Меркурі 40 ELO - має специфічну комплектацію, якої не зустрінеш у інших виробників. Це двотактний двоциліндровий човновий мотор з автозмішування масла (тобто масло заливається в окремий бачок і додається в бензин в кількості, яка залежить від обертів двигуна) в комплектації під дистанційне керування з довгою ногою. Чудовий варіант для встановлення на човни з високим транцем та вагою до 400 кг. Не поспішайте купувати 4-тактний двигун - так витрачає пальне він дійсно менше, але ви прорахуйте яку кількість бензину ви зможете придбати лише на різницю в ціні мотору. Витрати 2-тактних човнових моторів вираховуються по формулі 350 грамів на 1 кінську силу потужності за годину, а чотиритакних 250 грамів.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Характеристики 40M 40ML 40EO 40ELO 40ELPTO
Рекомендована висота транцю, мм 381 508 381 508 508
Потужність, кВт 29,4 29,4 29,4 29,4 29,4
Вага, кг 75 75 75 75 75
Кількість циліндрів 3 3 3 3 3
Макс. число об/хв 4500-5500 4500-5500 4500-5500 4500-5500 4500-5500
Робочий об'єм, см3 697 697 697 697 697
Діаметр/хід поршня: 76 мм x 71 мм 76 мм x 71 мм 76 мм x 71 мм 76 мм x 71 мм 76 мм x 71 мм
Охолодження проточною водою з термостатом і регулятором тиску
Запалювання розрядка модульного конденсатора розрядка модульного конденсатора розрядка модульного конденсатора розрядка модульного конденсатора розрядка модульного конденсатора
Запуск ручний ручний електричний електричний електричний
Передавальне відношення 1,83:1 1,83:1 1,83:1 1,83:1 1,83:1
Положення перемикача передач

П. х.-Н.-З. х. П. х.-Н.-З. х. П. х.-Н.-З. х. П. х.-Н.-З. х. П. х.-Н.-З. х.
Система управління румпель румпель дистанція дистанція дистанція
Система генератора 10 А (126 Ват) 10 А (126 Ват) 18 А (227 Ват) + регулятор напруги
Система регулювання диферента 5 + позиція на мілководді
Паливний бак стандарт стандарт стандарт стандарт стандарт
Вимоги для палива неетилований 90 RON мінімум
Система газорозподілу: контурна система впуску (1 карб)
Система впуску петльові продування петльові продування петльові продування петльові продування петльові продування
Система вихлопу через гвинт через гвинт через гвинт через гвинт через гвинт
Система вприскування масла немає немає немає немає немає
Система змащення однотечне впорскування масла різної продуктивності
Ліве обертання немає немає немає немає немає
Система змащення

однотечне вприскування масла різної продуктивності
Системи попередження

про низький тиск масла і перегрів двигуна

Особливості

  • Підвісний човновий мотор Sea Pro - що це таке?За словами конструкторів, навряд чи можна придумати умови, коли ці мотори не проявили б себе з найкращої сторони. Серія професійних моторів розроблена з однією метою - забезпечити свого власника міцною, простою, надійною і універсальною тяговою силою на воді у всіх умовах на довгі довгі роки. І це не просто надії творців. Вже понад два десятки років двигуни серії Mercury SeaPro успішно працюють на бурових вежах Норвегії і у рибалок Скандинавії і Африки.- Всі мотори Mercury SeaPro забезпечені більш потужною системою запалювання, додатково посиленим редуктором, румпелем з регулятором зусилля повороту. Для важких і тривалих умов щоденної експлуатації румпельне, тобто ручне управління мотором - краще рішення в усьому діапазоні від 10 до 75 к.с. Особливо необхідно відзначити більш зручне розташування ручки перемикання реверсу на всіх двигунах Mercury SeaPro, починаючи з 55 к.с.Низька ступінь стиснення зберігає двигуни професійної серії при роботі на низькоякісному паливі, що в комплекті з водовіддільним фільтром і фірмовим маслом "Quicksilver" гарантує стійку роботу навіть на вітчизняному 92 бензині. Електрохімічний захист і широке застосування нержавіючої сталі підвищують захищеність конструкції від корозії і тут не можна не відзначити, що всі вироби покриті міцною багатошаровою акриловою емаллю.Головними конструктивними відмінностями комерційних моторів є те, що двигун Мercury досягає максимального крутного моменту вже на 3500-4000 об. / Хв. Як наслідок немає необхідності експлуатувати двигун на максимальних обертах. В цьому випадку трохи впаде швидкість руху, але економія палива вже через кілька годин руху буде помітна, особливо на двигунах з потужністю понад 30 к.с.- Для підвищення корозійної стійкості такі деталі як: гребний вал, вал перемикання передач, привідний вал і кріпильні елементи зроблені з нержавіючої сталі.- Незалежні розрядні конденсатори системи запалювання гарантують напругу до 40000 В, що забезпечує легкий запуск, відмінну паливну економічність і надійність.- Потужний генератор виробляє достатньо електроенергії для зарядки акумуляторної батареї і живлення додаткового обладнання.- Петлеве продування циліндра (на моторах 25; 30; 40; 55; 60; 75) і електронне впорскування суміші на 3.0L забезпечує найкраще очищення циліндра від відпрацьованих газів, що гарантує високу потужність і економію палива.- Картер редуктора мотора 3.0L має додатковий водозабірник і подвійний верхній підшипник для більшої надійності і зручності експлуатації.- Мотори Mercury без дистанційного управління відрізняються багатофункціональним румпелем, який контролює кут відкриття дросельної заслінки, регулювання опору на рукоятці дроселя, зупинку і запуск двигуна, що дуже зручно при троллінгу, роботі та відпочинку.- Водяний насос з еластичною крильчаткою і корпусом з нержавіючої сталі гарантують виняткову корозійну стійкість і надійність.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!