ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Меркурі 60EO

Частина великої корпораціїї Brunswick історія компанії Меркурі бере свій початок в США в 1939 році. На сьогодні свої заводи з виробництва підвісних двигунів Меркурі компанія має в США, Китаї, та Японії і по деякім джерелам є найбільшим виробником підвісних двигунів до човнів в світі. Це ви можете підтвердити і особисто - достатньо лише глянути на лінійку моторів до човнів Меркурі, що представлена в Україні, також не забудьте додати до цього електромотори та двигуни так звані onboard (на борту). Ціна на лодочні мотори Меркурі є зазвичай найкращою серед брендів і це при тому, що виробник дає гарантію 3 роки на всі двотактні моделі та 5 років на чотиритактні. Сервіс Меркурі - це окрема історія, адже імпортер завжди має на складі в Києві широкий асортимент запчастин, що є скоріше виключеннням на ринку, тому навіть б/у двигун зможе радувати вас своєю роботою довгі роки. Купити човновий мотор Меркурі ви можете в одному із наших сервісних центрів, що охоплюють всю Україну, достатньо лише зателефонувати нам та замовити обрану модель. Двигун до човна Меркурі - це правильний вибір як для рибака або мисливця, що їздить на воду два рази на сезон, так і для рибного господарства, де люди не виходять з води цілий рік.
На жаль останнім часом 2-х тактні мотори більшої потужності користуються все меншою популярністю. Пов'язано це насамперед з їх паливної неефективністю. тобто ненажерливістю. Витрати якраз цього двигуна на максимальних обертах складуть 20 л / год. Здавалося б багато, але подивіться на ціни цього мотора і ціну подібного 4-х тактного двигуна. Різницю поділіть на ціну бензину і порахуйте через скільки ви викачаєте цю різницю.Електронна система запалювання забезпечує впевнений запуск і економію палива, зберігаючи при цьому простоту обслуговування, високу надійність і поліпшені експлуатаційні характеристики двигуна. Система автоматичного приготування паливної суміші дозволяє власникові мотора відмовитися від процедури змішування бензину і масла вручну. Система охолодження забезпечена термостатом і регулятором тиску, що дозволяє підтримувати оптимальний температурний режим. Мотори забезпечені сигналізацією перегріву і низького рівня масла у видатковому баку. Двигуни поставляються із стандартним (381 мм) і довгим (508 мм) дейдвудом. Підвіска має дистанційно змінний кут нахилу двигуна (пневматичний або електрогідравлічний). Всі двигуни забезпечені генераторами потужністю 260 Вт з регуляторами напруги. У стандартну комплектацію всіх двигунів входять привід ДУ і трос аварійної зупинки. Гребний гвинт отримується окремо.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Характеристики 60 EO 60 ELPTO 60 ELPTO Big Foot
Рекомендована висота транцю, мм 381 508 508
Потужність, кВт / к. с. 44,1 / 60 44,1 / 60 44,1 / 60
Вага, кг 100 100 100
Кількість циліндрів 3 3 3
Макс. число об/хв 5000-5500 5000-5500 5000-5500
Робочий об'єм, см3 967 967 967
Діаметр/хід поршня: 76 мм x 71 мм 76 мм x 71 мм 76 мм x 71 мм
Охолодження проточною водою + термостат + регулятор тиску
Запалювання розрядка модульного конденсатора
Запуск електричний електричний електричний
Передавальне відношення 1,64:1 1,64:1 1,64:1
Положення перемикача передач передня-нейтраль-задня передня-нейтраль-задня передня-нейтраль-задня
Система управління дистанція дистанція дистанція
Система генератора 16 А (201 Ват) + регулятор напруги
Система регулювання диферента гідроциліндр (гідропривід) гідроциліндр (гідропривід) електрогідропривід за вибором)
Паливний бак зовнішній, 25 л зовнішній, 25 л зовнішній, 25 л
Вимоги для палива бензин мінімум 90, 92 рекомендований
Система газорозподілу: контурна система впуску (3 карбюратора)
Система впуску петльові продування петльові продування петльові продування
Система вихлопу через гвинт через гвинт через гвинт
Система вприскування масла стандарт стандарт стандарт
Система змащення однотечне вприскування масла різної продуктивності
Ліве обертання немає немає немає
Системи попередження

про низький тиск масла і перегрів двигуна

Особливості

  • Еластичний" блок циліндрів не вимагає прокладок, елементів кріплення і кришок, що забезпечує йому підвищену міцність, уніфікацію і довговічність;прозоре вікно, розташоване на кришці мотора дозволяє візуально оцінити рівень масла у вбудованому масляному бачку;подвійний водозабірник з вторинними вхідними отворами забезпечує роботу мотора при засмічених основних водозабірниках

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!