ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Suzukі DF100TL

На відміну від більшості конкурентів в корпорації Сузукі створено окремий підрозділ SUZUKI MARINE, який займається виключно водомоторною технікою і лодочні мотори Сузукі не схожі на автомобільні мотори цієї ж фірми. І це важливо, адже у підвісних двигунів є своя специфіка: це і робота у середовищі із збільшеною вологістю і висока важливість ваги підвісного двигуна і т.д. Якщо ви вирішили купити двигун до човна Suzuki - ви можете спиратися на більш ніж семидесятирічний досвід японського виробника.  На всі чотиритактні двигуни до човнів Suzuki діє трирічна гарантія, на двотактні мотори Сузукі - дворічна. Гарантія дійсна при проходженні планових ТО. Адреса СЦ в Києві - вул Академіка Заболотного 15а.  Якщо ви купили двигун до човна Сузукі, наприклад, в Києві ви можете розраховувати на гарантійний сервіс по всій Україні, причому авторизовані сервіси є не тільки в обласних центрах, але також в великих містах "на воді" наприклад Кременчук та Кривий Ріг.
Двигун Suzuki модельний ряд чотирициліндрових підвісних човнових моторів Сузукі в 2008 році поповнився моделлю на 100 кінських сил - Suzuki DF100, сконструйовано з використанням вдосконалених технологій, що забезпечують чудові робочі характеристики, швидкий розгін і високу максимальну швидкість. Новий двигун DF100 оснащений такою ж головкою циліндрів з двома розподільними (система DOHC) і чотирма клапанами на циліндр, яка встановлена ​​на моделях DF140 і DF115.Мотор Suzuki DF-100 оснащений   зміщеним приводним валом Suzuki і двохступінчастим ексцентриковим приводом, що сприяє зменшенню габаритів підвісного мотора і забезпечує кращу роботу, збалансованість і зниження рівня вібрації для чудового управління човном. Якщо вага для вас не має значення і ви хочете мати найпотужніший підвісний човновий мотор. то в цьому випадку радимо вам розглянути човнові мотори марки Suzuki або Yamaha, тому що в їх модельному ряді на сьогоднішній день представлені найбільш потужні за кількістю к.с. двигуни.Для багатьох людей вибір човнового мотора грунтується або на довірі його марці, або на вже наявний досвід використання техніки цієї марки. Для інших основою вибору може стати чиясь думка, розмови на форумі або враження від прочитаної статті якогось надмірно самовпевненого автора
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Характеристики DF-100-TL
Тип двигуна 4-тактний DOHC 16 клапанів
Рекомендована висота транцю, мм 510
Потужність, кВт (к. с.) 73.6 кВт / 100 к. с.
Вага, кг 189 кг
Кількість циліндрів 4 в ряд
Робочий об'єм, см3 1950
Макс. число об/хв 5.000-6.000
Діаметр/хід поршня: 84 x 88 мм
Запалювання Fully-transistorized
Система запуску електростартер
Паливна система: багатоточкове послідовне 
електронне вприскування палива
Передавальне відношення 2.59:1
Привод розподільчого вала клапанний механізм з ланцюговим приводом з автоматичним гідравлічним натягувачем
Положення перемикача передач передня, нейтраль, задня
Управління мотором дистанційне
Система геератора 12V 40A
Відкидка мотора Power Trim and Tilt
Рекомендований тип палива -
Ємність паливного бака зовнішній бак
Система подачі палива -
Можливість руху по мілководдю  
Система регулювання диферента  
Захист гвинта -
Система охолодження -
Система змащення -
Обсяг масла в редукторі 1.05 л
Обсяг масла в картері 5.5 л
Рекомендований тип масла 10W-30 10W-40
Вибір гвинтів 15" - 26"
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
Набір інструментів Так
Прилад тримера Так
Пульт дистанційного керування Так
Тахометр Так

Особливості

  • Виняткові характеристики, такі як: кований цілісний колінчатий вал, водяний насос з нержавіючої сталі, випробувана в гонках система вихлопу 4-в-2-в-1, контрольоване комп'ютером вприскування палива і скурпульозна увага до деталей, гарантують Вам, що Ваш підвісний двигун Suzuki DF100 буде давати оптимальну продуктивність при будь-яких обертах, температурі і атмосферному тиску.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!