ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Suzukі DF115TL

На відміну від більшості конкурентів в корпорації Сузукі створено окремий підрозділ SUZUKI MARINE, який займається виключно водомоторною технікою і лодочні мотори Сузукі не схожі на автомобільні мотори цієї ж фірми. І це важливо, адже у підвісних двигунів є своя специфіка: це і робота у середовищі із збільшеною вологістю і висока важливість ваги підвісного двигуна і т.д. Якщо ви вирішили купити двигун до човна Suzuki - ви можете спиратися на більш ніж семидесятирічний досвід японського виробника.  На всі чотиритактні двигуни до човнів Suzuki діє трирічна гарантія, на двотактні мотори Сузукі - дворічна. Гарантія дійсна при проходженні планових ТО. Адреса СЦ в Києві - вул Академіка Заболотного 15а.  Якщо ви купили двигун до човна Сузукі, наприклад, в Києві ви можете розраховувати на гарантійний сервіс по всій Україні, причому авторизовані сервіси є не тільки в обласних центрах, але також в великих містах "на воді" наприклад Кременчук та Кривий Ріг.
Чотиритактні підвісні човнові мотори Suzuki DF115TL з вприскуванням палива і обсягом 1950 куб см є потужними, надійними двигунами, що втілили останні досягнення в області виробництва підвісних моторів. Підвісні човнові мотори Suzuki моделі DF-115 також є одними з найбільш екологічно чистих підвісних моторів, і за своїми характеристиками перевершують найсуворіші світові стандарти - CARB 2008. Якщо запропонована вага для вас не має значення, і ви хочете мати найпотужніший підвісний човновий мотор. то цьому випадку радимо вам розглянути човнові мотори марки Suzuki або Yamaha, тому що в їх модельному ряду на сьогоднішній день представлені найбільш потужні за кількістю к.с. двигуни. Для багатьох людей вибір човнового мотора грунтується або на довірі його марці, або на вже наявний досвід використання техніки цієї марки
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Характеристики DF-115-TL
Тип двигуна чотиритактний DOHC
Рекомендована висота транцю, мм 508
Потужність, кВт (к. с.) 84,6 /115
Вага, кг 189
Кількість циліндрів 4
Робочий об'єм, см3 1950
Макс. число об/хв 5.000-6.000
Діаметр/хід поршня: 84 мм х 88 мм
Запалювання -
Система запуску електрична
Передавальне відношення 2.59:1
Положення перемикача передач передня, нейтраль, задня
Управління мотором дистанційне
Система генератора 12 480 Вт
Відкидка мотора гідравлічна
Рекомендований тип палива 95
Ємність паливного бака -
Система подачі палива багатоточкове вприскування палива
Система регулювання диферента широкодіапазонна гідросистема 
дифферентовки і відкидання
Захист гвинта гумовий амортизатор

Особливості

  • Виняткові характеристики, такі як: кований цілісний колінчатий вал, водяний насос з нержавіючої сталі, випробувана в гонках система вихлопу 4-в-2-в-1, контрольоване комп'ютером вприскування палива і скурпульозна увага до деталей, гарантують Вам, що Ваш підвісний двигун Suzuki DF115 буде давати оптимальну продуктивність при будь-яких обертах, температурі і атмосферному тиску.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!