ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Suzuki DF140TL

На відміну від більшості конкурентів в корпорації Сузукі створено окремий підрозділ SUZUKI MARINE, який займається виключно водомоторною технікою і лодочні мотори Сузукі не схожі на автомобільні мотори цієї ж фірми. І це важливо, адже у підвісних двигунів є своя специфіка: це і робота у середовищі із збільшеною вологістю і висока важливість ваги підвісного двигуна і т.д. Якщо ви вирішили купити двигун до човна Suzuki - ви можете спиратися на більш ніж семидесятирічний досвід японського виробника.  На всі чотиритактні двигуни до човнів Suzuki діє трирічна гарантія, на двотактні мотори Сузукі - дворічна. Гарантія дійсна при проходженні планових ТО. Адреса СЦ в Києві - вул Академіка Заболотного 15а.  Якщо ви купили двигун до човна Сузукі, наприклад, в Києві ви можете розраховувати на гарантійний сервіс по всій Україні, причому авторизовані сервіси є не тільки в обласних центрах, але також в великих містах "на воді" наприклад Кременчук та Кривий Ріг.
Підвісний чотиритактний двигун Suzuki DF-140 в Європі за обсягами продажів двигунів даної потужності (140 к.с.) на серпень 2002р., склав понад 30%. Легкий DF140 - кращий з 4-х тактних двигунів в своєму класі по співвідношенню вага-потужність. При вазі всього 186 кг його максимальна потужність 140 к.с. Від інших чотиритактних підвісних моторів Suzuki DF140 відрізняють зовнішній вигляд і габарити.З упевненістю можна сказати, що всі виробники і в минулі роки, і в даний час прагнуть випускати продукцію найвищої якості. Човновий мотор є одним з найскладніших технічних пристроїв, для розробки якого було потрібно значний розвиток технічної думки, а часом і неабияка інтуїція творців. Практично всі пропоновані на сьогоднішній день двигуни пройшли випробування часом, навантаженнями і перевантаженнями. Виробники деяких брендів зробили кроки в бік здешевлення своєї продукції за рахунок використання більш дешевих матеріалів, інші направляють зусилля на зниження ваги або поліпшення екологічних характеристик двигунів,які вони випускають.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Характеоистики DF-140-TL DF-140-TX
Тип двигуна чотиритактний, DOHC, EFI чотиритактний, DOHC, EFI
Рекомендована висота транцю, мм 508 635
Потужність, кВт / к. с. 103 / 140 103 / 140
Вага, кг 186 190
Кількість циліндрів 4 4
Робочий об'єм, см3 2044 2044
Макс. число об/хв 5600-6200 5600-6200
Діаметр/хід поршня: 86 мм х 88 мм 86 мм х 88 мм
Запалювання електронне електронне
Система запуску електрична електрична
Передавальне відношення 2.38:1 2.38:1
Положення перемикача передач передня, нейтраль, задня передня, нейтраль, задня
Управління мотором дистанційне дистанційне
Система генератора 12 480 Вт 12, 480 Вт
Відкидка мотора електрогідравлічна електрогідравлічна
Вимоги для палива 90 RON мінімум, 92 рекомедуемый
Ємність паливного бака - -
Система подачі палива багатоточкове вприскування палива
Захист гвинта гумовий амортизатор гумовий амортизатор
Вибір гвинтів 15"-21" 15"-21"

Особливості

  • Стильний дизайн капота, з якого можна впізнати  цей мотор здалеку, служить не тільки цілям естетики, але і забезпечує ефективну вентиляцію. Завдяки оригінальному внутрішньому компонуванню "DF140" дуже компактний, а центр ваги його за рахунок проміжного редуктора між колінвалом і валом приводу зміщений до транцю. Вага у нього менше, ніж навіть у двохтактних моделей тієї ж потужності! Все це дозволяє значно розширити діапазон використання мотора - насамперед за рахунок легких спортивних катерів. І по потужності, і по вазі, і по габаритах "DF140" - ідеальний варіант силової установки для найбільш популярних зараз "трейлерних" човнів-дейкрейсерів довжиною 6-7 м, таких наприклад, як відомий "Silver Eagle".

Відгуки

SS, 20.02.2016
проглот, до 40л в час на полном газу. но зато какое удовольствие, лететь по днепру 80 км.ч.
Андрей, 20.02.2016
ВТОРОЙ ГОД НА НЁМ. НИКАКИХ ПРОБЛЕМ. МИНУСОВ НЕТ ОДНИ ПЛЮСЫ
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!