ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Suzukі DF60AVTL

На відміну від більшості конкурентів в корпорації Сузукі створено окремий підрозділ SUZUKI MARINE, який займається виключно водомоторною технікою і лодочні мотори Сузукі не схожі на автомобільні мотори цієї ж фірми. І це важливо, адже у підвісних двигунів є своя специфіка: це і робота у середовищі із збільшеною вологістю і висока важливість ваги підвісного двигуна і т.д. Якщо ви вирішили купити двигун до човна Suzuki - ви можете спиратися на більш ніж семидесятирічний досвід японського виробника.  На всі чотиритактні двигуни до човнів Suzuki діє трирічна гарантія, на двотактні мотори Сузукі - дворічна. Гарантія дійсна при проходженні планових ТО. Адреса СЦ в Києві - вул Академіка Заболотного 15а.  Якщо ви купили двигун до човна Сузукі, наприклад, в Києві ви можете розраховувати на гарантійний сервіс по всій Україні, причому авторизовані сервіси є не тільки в обласних центрах, але також в великих містах "на воді" наприклад Кременчук та Кривий Ріг.
Серія двигунів AVT призначена для добряче навантажених суднів, понтонів. У порівнянні зі звичайними двигунами має посилений редуктор з передавальним числом 2.42: 1, що дозволяє встановлювати вантажні гвинти великого діаметру.всі виробники і в минулі роки, і в даний час прагнуть випускати продукцію найвищої якості. Човновий мотор є одним з найскладніших технічних пристроїв, для розробки якого був потрібний значний розвиток технічної думки, а часом і неабияка інтуїція творців. Практично всі пропоновані на сьогоднішній день двигуни пройшли випробування часом, навантаженнями і перевантаженнями. Виробники деяких брендів зробили кроки в бік здешевлення своєї продукції за рахунок використання більш дешевих матеріалів, інші направляють зусилля на зниження ваги або поліпшення екологічних характеристик  випускаємих ними двигунів. В цілому ж ви можете розраховувати на безвідмовну роботу човнового мотора практично будь-якої марки за умови належного технічного обслуговування і ретельного за ним догляду.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Модель DF 60 AVTL 
Тип мотора чотиритактний
Макс. потужність, кВт (к. с.) 50
Висота дейвуда (мм) 508
Вага (кг) 104
Система старту Електронна
Тип паливної системи багатоточкове послідовне електронне вприскування
Кількість циліндрів 3 в ряд
Система газорозподілу DOHC 12 клапанів
Привід ГРМ Ланцюг самонатягу
Об'єм циліндрів, (куб. см) 941
Діаметр і Хід поршня, (мм/мм) 72,5x76
Робочий діапазон оборотів 5300-6300
Тип рульового управління дистанційне
Підсмоктування електронне
Ємність картера, (л.) 2,7
Система запалювання з повним транзисторним управлінням
Генератор 12V - 19A
Кріплення мотора кріпильні болти
Система підйому дейвуда гідравлічна
Передавальне число 2,27:1
Передачі передн/нейтр/задн
Вихлоп через гвинт
Захист трансмісії гумовий демфер
Вибір гвинта, крок в дюймах від 9" до 17"
Стандартний гвинт, крок в дюймах 15"
Ємність картера редуктора (мл) 650

Особливості

  • Відмітна особливість двигунів Suzuki 40,50,60 к. с. - наявність ланцюга в системі ГРМ, а також 4 клапани на циліндр. Такі іновації дозволяють збільшити міжсервісний інтервал, а також мати відмінні тягові і швидкісні характеристики.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!