ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Suzukі DF50TL

На відміну від більшості конкурентів в корпорації Сузукі створено окремий підрозділ SUZUKI MARINE, який займається виключно водомоторною технікою і лодочні мотори Сузукі не схожі на автомобільні мотори цієї ж фірми. І це важливо, адже у підвісних двигунів є своя специфіка: це і робота у середовищі із збільшеною вологістю і висока важливість ваги підвісного двигуна і т.д. Якщо ви вирішили купити двигун до човна Suzuki - ви можете спиратися на більш ніж семидесятирічний досвід японського виробника.  На всі чотиритактні двигуни до човнів Suzuki діє трирічна гарантія, на двотактні мотори Сузукі - дворічна. Гарантія дійсна при проходженні планових ТО. Адреса СЦ в Києві - вул Академіка Заболотного 15а.  Якщо ви купили двигун до човна Сузукі, наприклад, в Києві ви можете розраховувати на гарантійний сервіс по всій Україні, причому авторизовані сервіси є не тільки в обласних центрах, але також в великих містах "на воді" наприклад Кременчук та Кривий Ріг.
Моделі двигунів Suzuki DF40, DF50, DF60 - 2011 модельного ряду мають однаковий об'єм двигуна, а відповідно і вагу і відрізняються тільки електронними системами обмеження потужності (різні прошивки "мізків")

Мотор Suzuki DF-60 був першим з нового покоління чотиритактних двигунів, що завоював для Suzuki такий бажаний Приз за Інновації, на конкурсі IMTEC, що проводиться в США. Розроблені із застосуванням кращих технологій, Suzuki DF50 характеризується низькою витратою палива, безшумною роботою, плавним розгоном і має чудову приємистість. Вбудований комп'ютер, який контролює витрату повітря, температуру і подачу палива, гарантує швидкий запуск і стійку роботу двигуна в будь-яких умовах. Популярність чотиритактних моторів стрімко зросла за останні кілька років. Хороша тяга, економічність, екологічність - це ті переваги чотиритактних моторів, завдяки яким вони швидко витіснили двохтактних побратимів із західних ринків. Suzuki Motor Co, будучи одним з передових виробників підвісних човнових моторів, постійно вдосконалює свої технології розробляючи все нові моделі. Компактність, великий обсяг блоку циліндрів, чудова приємистість, хороший крутний момент і звичайно бездоганна японська якість - це лише частина переваг моторів Suzuki, що дозволили їм вважатися одними з найсучасніших
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Модель DF 50 TL NEW (2011 рік) 
Тип мотора чотиритактний
Макс. потужність, кВт (к. с.) 50
Висота дейвуда (мм) 508
Вага (кг) 104
Система старту Електронна
Тип паливної системи багатоточкове послідовне електронне впорскування
Кількість циліндрів 3 в ряд
Система газорозподілу DOHC 12 клапанів
Привід ГРМ Ланцюг самонатягу
Об'єм циліндрів, (куб. см) 941
Діаметр і Хід поршня, (мм/мм) 72,5x76
Робочий діапазон оборотів 5300-6300
Тип рульового управління дистанційне
Підсмоктування електронне
Ємність картера, (л.) 2,7
Система запалювання з повним транзисторним управлінням
Генератор 12V - 19A
Кріплення мотора кріпильні болти
Система підйому дейвуда гідравлічна
Передавальне число 2,27:1
Передачі передн/нейтр/задн
Вихлоп через гвинт
Захист трансмісії гумовий демфер
Вибір гвинта, крок в дюймах від 9" до 17"
Стандартний гвинт, крок в дюймах 15"
Ємність картера редуктора (мл) 650

Особливості

  • Відмітна особливість двигунів Suzuki 40,50,60 к. с. - наявність ланцюга в системі ГРМ, а також 4 клапани на циліндр. Такі іновації дозволяють збільшити міжсервісний інтервал, а також мати відмінні тягові і швидкісні характеристики.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!