ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit
×

Помилка

The form #5 does not exist or it is not published.

Мотор до човна Tohatsu MFS6DSS

Двигуни дочовнів Тохацу виготовляються корпорацією Брюнвіч, яка так само є власником моторів Меркурі, але по перше не всі моделі однакові, а по друге навіть в тих двигунах, де встановлено однаковий блок циліндрів є відмінності. Ключовою особливістю лодочних моторів Тохацу є країна походження - мотори Тохацу це виключно Японські двигуни. Тобто всі моделі підвісних двигунів Тохацу зроблено та зібрано в Японії. В Україні найбільш відома і поширена модель мотора - Tohatsu T9.8, і дійсно, цей двотактник має унікальне в класі співвідношення вага/потужнісь. Якщо ви збираєтеся купити мотор Тохацу в нашому магазині - ви отримаєте разом з мотором можливість обрати бак (12 або 25 літрів), безкоштовний перший запуск, безкоштовну доставку та можливість розрахуватися за двигун півд час його отримання на сервісі, який знаходиться у вашому місці. Також прохання не плутати лодочні мотори Тохатсу з виробником автомобілів Дайхацу, які не мають відношення один до одного.
Мотор до човна Tohatsu MFS6DSS Мотор до човна Tohatsu MFS6DSS Мотор до човна Tohatsu MFS6DSS
Нова модель 2020 року. Tohatsu як і інші виробники перейшов на випуск двигунів "непереливайок" - тобто тепер перевозити та зберігати мотор можна на будь-якому боці без побоювання переливу масла, двигун має подовжений румпель та рукоятку перемикання передач, винесену вперед - що дуже зручно для керування гумовими човнами, також додали дві ручки для перенесення - спереду та позаду. Решта технічних харктеристик лишаються незмінними так само як і головна з них - надійність мотора від японського виробника.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Двигун: 4 так, бензиновий
Потужність: 6 к.с.
Робочий об'єм: 123 смз
Цилиндрів: 1
Макс число обертів: 4500 - 5500 об/хв
Вага мотора: 25 кг
Система керування: румпельна
Передачі: вперед-назад-нейтраль
Тип запуска: ручний
Высота транця: S-"short" - коротка нога (381 мм)
Паливний бак: виносний 12 л
Гвинт, крок винта: силумін 7~9"

Особливості

  • 4х тактний двигун від Tohatsu в потужностях 5 і 6 к. с. йдуть однакові з блоком циліндрів об'ємом 123 см3. Тому мотори мають однакову вагу, а різниця в потужності досягається за рахунок зменшених жиклерів на мотори 5 к. с. Який двигун вибрати - вирішувати вам. Телефонуйте - підкажемо.

Відгуки