ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Yamaha 25BMHS

Важливим прикладом якості та технічної досконалості лодочних моторів Ямаха є той факт, що китайські виробники підвісних двигунів більшіть моторів із всієї лінійки перекопіювали саме з Ямахи. Можливо і вам доводилося чути таку думку, що є мотори Ямаха та інші підвісні двигуни. Якщо ви, переглядаючи художні фільми або передачі, уважно придивитеся які мотори встановлено на човнах рибалок Австралії, Африки та Південної Америки - ви без проблем пізнаєте знайомий логотип фірми Ямаха. Справжня японська якість, перевірена десятирічями експлуатації -  це і є причина визннання двигунів до лодок Ямаха в усьому світі. Якщо купити мотор до човна Ямаха в нашому магазині ви отримаєте не лише надійного друга на довгі роки, а станете володарем ліквідної речі, ціна якої мало зменшується з роками, а попит на човнові мотори Ямаха бу завжди тримається на висоті. Широкий асортимен гребних гвинтів та інших аксесуарів до моторів Ямаха, що представлено на нашому сайті допоможе зробити ваш мотор повністю досконалим.
Двохтактні човнові мотори Yamaha 25BMHS і Yamaha 30HMHS мають однакову вагу, тому що силовий агрегат стоїть на них однаковий. Звичайно більш продавана модель - це 30-ка. При незначній різниці в ціні, 5 к.с. на воді це багато. якщо не сказати дуже багато.Підвісні човнові мотори на сьогоднішній день є одним з найпростіших і найнадійніших видів техніки, яка використовується у повсякденному житті. Для їх виробництва застосовуються ті ж технології, що і для виробництва авіаційних двигунів. Важко переоцінити як значення човнових моторів в сучасному житті, так і навантаження, які їм постійно доводиться витримувати. Вони постійно працюють на межі можливостей підтримуючи високі оберти двигуна і штовхаючи важкі човни. В процесі роботи човнові мотори часто зачіпають грунт на високих швидкостях, вони змушені постійно приймати на себе удари хвиль і долати опір води.Незважаючи на всі ці труднощі мотори працюють прекрасно і мають тривалий термін служби Потужний 2 х-циліндровий 2х-тактний підвісний човновий мотор з ручним запуском і румпельним управлінням, що набув широкого поширення завдяки оптимальній вазі, надійності і простоті управління комплектується 25-літровим виносним баком, призначений для човнів зі стандартним транцем. Мотор Yamaha 25 BMHS відрізняється високою працездатністю, потужністю і надійністю. Він оптимально пристосований для роботи в непростих умовах навколишнього середовища. 2-циліндровий двигун видає потужність до 25 кВт / к.с паливний бак об'ємом 24 л дозволяє здійснювати тривалі запливи. Мотор укомплектований генератором змінного струму, який може живити стоянкові вогні судна та інші електроприлади. Сучасний антикорозійний сплав забезпечує тривалий захист всіх деталей двигуна.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Тип: 2-х тактний, 2-циліндровий
Потужність на гвинті: 25 к. с. при 5500 об/хв
Робочий об'єм: 496 см. куб.
Діаметр і хід поршня: 72 x 61 мм
Максимальні оберти: 4500 - 5500 об/хв
Обсяг масла в картері: немає
Система охолодження: водяна
Паливна система: 2 карбюратора
Система запалювання: CDI
Система запуску: ручна
Вихлоп: через гвинт
Паливо: бензин з октановим числом 92
Коробка передач
Передавальне число: 2.08:1
Перемикання передач: передній хід - нейтраль - реверс
Спорядження
Гребний гвинт: 3-х лопатевий
Гвинт: 14
Обсяг паливного бака: 24 л. зовнішній
Харчування бортової мережі: 6, 12
Габарити і маса
Висота транцю: 381 мм
Суха маса 53 кг

Особливості

  • Виробництвом підвісних човнових моторів японська корпорація YAMAHA займається протягом декількох десятків років. За півстоліття компанією випущено понад 6 мільйонів моторів, і в даний час YAMAHA є одним з найбільших постачальників човнових моторів на світовий ринок. Човнові мотори Ямаха призначені для плавзасобів самого різного призначення: човнів для риболовлі, активного відпочинку, спортивних змагань і комерційних перевезень.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!