ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Yamaha F50HETL

Важливим прикладом якості та технічної досконалості лодочних моторів Ямаха є той факт, що китайські виробники підвісних двигунів більшіть моторів із всієї лінійки перекопіювали саме з Ямахи. Можливо і вам доводилося чути таку думку, що є мотори Ямаха та інші підвісні двигуни. Якщо ви, переглядаючи художні фільми або передачі, уважно придивитеся які мотори встановлено на човнах рибалок Австралії, Африки та Південної Америки - ви без проблем пізнаєте знайомий логотип фірми Ямаха. Справжня японська якість, перевірена десятирічями експлуатації -  це і є причина визннання двигунів до лодок Ямаха в усьому світі. Якщо купити мотор до човна Ямаха в нашому магазині ви отримаєте не лише надійного друга на довгі роки, а станете володарем ліквідної речі, ціна якої мало зменшується з роками, а попит на човнові мотори Ямаха бу завжди тримається на висоті. Широкий асортимен гребних гвинтів та інших аксесуарів до моторів Ямаха, що представлено на нашому сайті допоможе зробити ваш мотор повністю досконалим.
Ідеальний для буксирування лижників або вейкбордистів, компактний підвісний чотиритактний двигун для човна Yamaha (Ямаха) F50HETL дозволить вам отримувати задоволення від відпочинку на воді з абсолютною впевненістю у збереженні навколишнього середовища - адже це найчистіший і найбільш економічний двигун для човна в своєму класі.   Розроблена інженерами Yamaha система багатоточкового електронного вприскування палива (EFI) постачає кожен циліндр двигуна оптимальною по співвідношенню паливо / повітря сумішшю, забезпечуючи максимальний ККД і надзвичайно ефективну витрату палива, що робить двигун для човна Yamaha F50HETL неймовірно потужним, швидкісним, що володіє серйозним крутним моментом на середніх обертах. човновим двигуном.   Крім інжекторної системи EFI човновий мотор Yamaha F50HETL включає в себе цілий ряд унікальних розробок компанії Ямаха, кожна з яких спрямована на забезпечення легкої, приємної їзди. Унікальна широкодіапазонна посилена система дифферентовки і відкидання дозволяє повністю контролювати рух, в той час як система запалювання PrimeStart ™, яка не має в своїй конструкції повітряної заслінки, запускає двигун так легко, як на автомобілі.   Тихий, економічний, надійний і надзвичайно ефектний по дизайну підвісний човновий мотор Yamaha F50HETL буде вам вірним супутником у всіх ваших починаннях на довгі роки.Запалювання з мікропроцесорним контролем. автоматична система запуску PrimeStart без використання повітряної заслінки для прогріву мотора .рух на мілководді. мінімальні викиди в навколишнє середовище---- максимальне задоволення.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Потужність, к. с. 50,0
 Тактність двигуна 4-х тактний
 Висота транцю, мм 527
 Довжина ноги двигуна, дюйми 20" (довга нога)
 Вага двигуна, кг 114,0
 Кількість циліндрів 4
 Робочий об'єм двигуна, куб. см. 996,0
 Максимальні оберти на хвилину 5000-6000
 Діаметр / хід поршня, мм 65 × 75
 Ступінь стиснення 9,2:1 
 Гребний гвинт  трилопатевий
 Крок гвинта 13"
 Тип паливної системи (система харчування) інжектор
 Система вприскування палива Електронне вприскування палива (EFI)
 Тип палива А-95
 Паливний бак окремий, 25 л
 Максимальний витрата палива, л/год 16,0
 Масло Yamalube ® 4M
 Об'єм масла у двигуні, л 1,9 (без заміни фільтра)
2,1 (з заміною фільтра)
 Система охолодження Водяне охолодження термостатом
 Система змащення Мокрий картер
 Система газорозподілу SOHC
 Вихлопна система Через гребний гвинт
 Генератор 12В—17А
 Система запалювання Транзисторна TCI/Мікрокомпютерна
 Свічка запалювання DPR6EB-9
 Передачі вперед - нейтраль - задня
 Передавальне відношення 24:13 (1,85)
 Кут повороту двигуна

Особливості

  • Протягом багатьох років корпорація YAMAHAMOTOR є одним з найбільших світових виробників підвісних човнових моторів. З 1960 року і по сьогоднішній день випущено понад 6 мільйонів моторів, які, завдяки відмінним технічним характеристикам, надійності і бездоганній якості, знайшли своїх власників у всіх куточках земної кулі.У модельний ряд фірми входять 7 основних типів човнових моторів, а загальне число різних модифікацій підвісних моторів YAMAHA перевищує 200. Більшість підвісних човнових моторів виробляються в Японії на заводах корпорації YAMAHA.

Відгуки

Слава, 22.02.2016
Очень хороший мотор, езжу на б\у второй год очень доволен...
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!