ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Мотор до човна Yamaha 5CMHS

Важливим прикладом якості та технічної досконалості лодочних моторів Ямаха є той факт, що китайські виробники підвісних двигунів більшіть моторів із всієї лінійки перекопіювали саме з Ямахи. Можливо і вам доводилося чути таку думку, що є мотори Ямаха та інші підвісні двигуни. Якщо ви, переглядаючи художні фільми або передачі, уважно придивитеся які мотори встановлено на човнах рибалок Австралії, Африки та Південної Америки - ви без проблем пізнаєте знайомий логотип фірми Ямаха. Справжня японська якість, перевірена десятирічями експлуатації -  це і є причина визннання двигунів до лодок Ямаха в усьому світі. Якщо купити мотор до човна Ямаха в нашому магазині ви отримаєте не лише надійного друга на довгі роки, а станете володарем ліквідної речі, ціна якої мало зменшується з роками, а попит на човнові мотори Ямаха бу завжди тримається на висоті. Широкий асортимен гребних гвинтів та інших аксесуарів до моторів Ямаха, що представлено на нашому сайті допоможе зробити ваш мотор повністю досконалим.
Два близнюка брата Yamaha 5CMHS і Mercury 5M - вічні конкуренти. Причому основні характеристики- такі як вага і об'єм двигуна однакові. Також однакові і комплектації. Неможливо також виділити певні переваги одного над іншим. Ми можемо говорити тільки про деякі особливості: у Ямахи внутрішній бак з металу, у Меркурі з пластика; у Yamaha 5CMHS вихлоп над гвинтом у Mercury 5M в маточину гвинта. Вибирати Вам! Якщо Ви вирішили оновити мотор в човновому транспортному засобі, але різноманітність вибору заважає зупинитися на чомусь конкретному, тоді Ви потрапили за адресою. Човнові мотори Yamaha вважаються найнадійнішими серед великої різноманітності подібних «гаджетів». Цій компанії довіряють споживачі з різних країн світу, а це говорить про надійність та якість виробництва.
service3 Безкоштовний перший запуск (постановка на гарантію)
delivery2 Забираєте та платите на СТО у вашому місті (подробиці тут), або безкоштовна доставка перевізниками (розрахунок при отриманні).
oil В подарунок масло та пристрій для заміни масла в редукторі або чохол.
discount Можливість оплати кредиткою, оплата частинами, кредит. 

Характеристики

Тип: 2-х тактний, 1 циліндр
Потужність на гвинті: 5 к. с. при 5500 об/хв
Робочий об'єм: 103 см. куб.
Діаметр і хід поршня: 54 x 45 мм
Максимальні оберти: 4500 - 5500 об/хв
Обсяг масла в картері: немає
Система охолодження: водяна
Паливна система: карбюратор
Система запалювання: CDI
Система запуску: ручна
Вихлоп: над гвинтом
Паливо: бензин з октановим числом 95
Коробка передач
Передавальне число: 2.08:1
Перемикання передач: передній хід - нейтраль*
Спорядження
Гребний гвинт: 3-х лопатевий
Допустимий крок гвинта: 6.5, 7, 8
Обсяг паливного бака: 2,8 л. вбудований + Конектор для зовнішнього бака
Харчування бортової мережі: немає
Габарити і маса
Висота транцю: 381 мм
Суха маса 21 кг

Особливості

  • Ці мотори можна оснастити ручним або электричним стартером, румпелем чи дистанційним керуванням, а також коротким або довгим приводними валами.
    Трьохпозиційне регулювання нахилу мотора і 3-ома положеннями мілководного приводу, що встановлюються румпелем, дозволяють підібрати оптимальне положення мотора при даному  навантаженні і умовах експлуатації.
    Електронна модульна система запалювання Modular CD забезпечує високу напругу для впевненого і швидкого запуску двигуна і економії палива, зберігаючи простоту обслуговування, підвищену міцність і поліпшені експлуатаційні характеристики.
    Ручка для перенесення мотора підвищеної міцності довговічна і міцна.

Відгуки

Денис Петрович, 22.02.2016
Уже несколько раз на воде сравнивал его с Мерком 5 - 2т. При этом моя Yamaha 5 мне нравится больше, а именно большим внутренним баком, более того он сделан из железа а не из пластика и рабоет немного тише.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!