ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Зарядний пристрій Стек MXS 5.0 Test&Charge

Купити гелієвий акумулятор ви завжди зможете в нашому магазині. Часто виникає питання: чи можна дорогий та важкий AGM акумулятор замінити автомобільним? Так, деякий час стартовий акумулятор може працювати замість тягового, але тривати це буде не довго, зазвичай після сезону експлуатації ємність стартового акумулятора падає на 30-40%. Тяговий АГМ акумулятор спеціально розроблено для щоденної експлуатації в режимі глибокий повільний розряд, потім зарядка та знову розряд. Єдине правило експлуатації тягового акумулятора, яке слід виконувати - це не тримати його в розрядженому стані більше 2-3 діб. Краще зайвий раз зарядіть. На сьогоднійшній день найкращі на ринку ціни - на китайські гелієві акумулятори ви зможете знайти в нашому магазині. Ми допоможемо обрати саму ту модель, яка необхідна вам. Це може бути акумулятор до вітрової електростанції, до сонячної батареї або до човнового електромотора. Імпульсний зарядний пристрій до акумулятора може заряжати як акумулятор до ехолота і автомобіля, так і великий тяговий  AGM акумулятор. Ми пропонуємо зарядний пристрій до акумулятора українського виробництва. Якщо ви хочете, щоб ваш акумулятор працбвав на вас круглий рік та міг використовуватися для резервного живлення холодильника, газового котла, водної станції - ви можете замовити інвертор або джерело безперебійного живлення до якого ви треба підключити свій акумулятор.
Зарядний пристрій Стек MXS 5.0 Test&Charge Зарядний пристрій Стек MXS 5.0 Test&Charge Зарядний пристрій Стек MXS 5.0 Test&Charge
4 878 ГРН
Зарядний пристрій Стек MXS 5.0 Test&Charge - це передовий, керований мікропроцесором зарядний пристрій. Забезпечує чудову продуктивність на батареях від 1,2 до 110 А·год. Він вирішує широкий спектр завдань функціонування батареї, що містять запатентовану автоматичну функцію десульфітації та відновлення, які будуть повертати до роботи дуже старі батареї й батареї з розшаруванням електроліту.  Завдяки запатентованому режиму імпульсної профілактики Float/Pulse зарядний пристрій ідеально підходить для довгострокового обслуговування.

Характеристики

Характеристики:  
Вхідна напруга: 220-240В, 50-60 Гц
Напруга на виході: Номінальна: 12В
Напруга заряду: 14.4В Normal, 14.7В Cold/AGM, 15.8B Recond
Мінімальна напруга батареї:
Зарядний струм: Макс. 5А
Зворотний струм *: <1Ah / міс.
Коливання **: <4%
Межі температурного режиму: Від -20 ° C до + 50 ° C, при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується.
Охолодження: Природна конвекція.
Тип зарядки: 4 етапів, повністю автоматичний цик
Тип акумуляторів: 12В свинцево-кислотні акумулятори (Wet, MF, Ca / Ca, AGM, GEL)
Ємність акумуляторів: 1.2-110Аг, до 160Aг в режимі підтримки заряду
Розміри: 165 x 61 x 38 мм
Ізоляція: IP 65 (захист від вологи і пилу)
Вага: 0.6 кг.

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!