ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Електромотор Торкідо Тревел

Чи існує човновий електродвигун з вбудованим акумулятором? Так це електромотор до човна від німецького виробника Torqueedo. Вже більше 10 років компанія Торкідо займається розробкою та виробництвом акумуляторів та човнових електродвигунів.  Чи існує човновий електродвигун в потужності більше 5 кінських сил? так. Це теж Торкідо. Спеціалізація компаніі - це погляд на деятки роки вперед, коли електрична тяга поступово витисне з ринку бензинову, а отже в продажі будуть електродвигуни в потужностях від 2 до 300 к.с. на електричній тязі. Переваг у електродвигуна безліч - безкомпромісна надійність, тяга в усьому діапазоні обертів, дешевизна експлуатаційних витрат.  Вже сьогодні компанія пропонує електричні човнові мотри в потужності до 80 к.с. - як на сьогодні задоволення зовсім не дешеве, та і акумуляторних батарей вистачає не на стільки довго як хотілося б. Доречі акумулятори до човних моторів Торкідо - річ специфічна. Вони мають збільшену щільність, а отже менший розмір при непаганих  ємносних характеристиках. Купити будь-який мотор Torqueedo ви зможете на нашому сайті, більшість двигунів є на складі в Україні. Також вже працює в Україні і сервіс човнових моторів Торкідо.
65 601 ГРН
Електроавтомобілі стають все пошириніше, а тепер дійшла черга і до човнових моторів. Німецька компанія Torqeedo вже близко десяти років займається розробкою, виробництвом та продажем човнових електродвигунів в потужностях від 1 до 80 к.с. і тільки в 2016 р. вийшла на ринок України.  
Мотори в потужності до 3 к.с. ідуть з вбудованим акумулятором , а більші з виносними (всі акумулятори специфічні - виробництва ціє ж фірми з напругою 30 В). Ціни на мотори та акумулятори дійсно космічні, але виробник логічно прогнозує, що за цим майбутнє і поступово світ прийде до електричної тяги, а на сьогодні: що є кращим подарунком для власника Tesla ніж електромотор до човна Torqeedo?

Характеристики

Технічні характеристики Ultralight Travel 503 Travel 1003
Потужність к.с.  1  2  3
Вага, кг  7.3  14,5  15
Вбудований акумулятор  так  так  так
Час роботи на макс. потужності, год  0,48  0,42  0,35
Ціна мотора, EUR  1600  1500  1800
Ціна додаткового аккум., EUR  500  600  900

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!