ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Опис

Продам комплект
Лодка плоскодонка Колибри КМ 330 серая стандартная состояние на 5 в использовании один сезон, установлены транцевые колеса Колибри серые пластиковые, слань книжка,сумка рундук,мягкие накладки на сиденья и УКБ прилагается. Также в комплекте отдам детали для тюнинга так и не уставленный надувной кильсон, Т-образный профиль, привальный брус для усиления днища и стрингера 12мм длинной 1м.
Мотор Парсун 9,8 двухтактный с установленным счетком моточасов, чехлом и оригинальным баком на 12л. Использовался один сезон наработка чуть более 50моточасов Покупался и обслуживался в АВС моторс все согласно регламента. Состояние на твердую 5 вложений не требует.
Комплект на регистрации продажа только через снятие с учета
Цена за комплект 1200у.е. Торг уместе. Продажа только комплектом. Все вопросы в личку или по тел. 0666144455 Дмитрий.

Інформація

Ціна: 32000 грн.

Виробник та модель: Колибри+мотор
Рік виробництва: 2017
Дно: слань
Довжина, см: 330

Купи дешево

 

 

Лебідка якірна Stronger. Ви-во Україна.

Ціна: 7200 грн


Контакт

Дмитрий
Киев
0666144455
Продам лодку б/у  2017 годаПродам лодку б/у  2017 годаПродам лодку б/у  2017 годаПродам лодку б/у  2017 годаПродам лодку б/у  2017 годаПродам лодку б/у  2017 годаПродам лодку б/у  2017 года

Статті

Ідеї для подарунків дорослому дяді у якого, здається, вже все є.

Кілька порад для подарунків рибакам, мисливцям  по різним бюджетам. Детальніше...

Як підібрати командер до човнового мотору?

Як підібрати командер до човнового мотора? Які бувають командери? Що таке системний кабель до командеру? Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!