ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Navigator-360н

Компанія, яка виробляє човни ПВХ Навігатор молода. Але вона займає провідні позиції в розробці та виробництві човнів. Компанія спеціалізується на виготовлені веслових та моторних човнів.
Човни забезпечують велику надійність, довговічність і безпеку завдяки матеріалам, технології, досвіду професійного персоналу, особливостям конструкції, якісній фурнітурі та надійним деталям. У виготовленні човнів використовується деталі з Європи, а матеріал для човнів з Південної Кореї. Човни виготовляються за інноваційною технологією цільно листового розкрою зі змінним діаметром.
Фахівцями компанії розроблене унікальне обладнання. Воно дозволяє зшивати, не тільки прямолінійні шви, але і шви, зі складною конфігурацією. Застосовуючи це обладнання, фахівці мають можливість отримувати обводи з кращими гідродинамічними властивостями. Тому шви будуть з більшою міцністю.
Треба також сказати, що кільовий човен Navigator має надувний кільсон, в якому чудово враховані параметри, які надають човну стійкість, маневровість та можливість чудово проходити повороти.
Також надувний човен Навігатор відрізняється плавучими якостями. Ще одне чудове технічне рішення стосується діаметра балонів човнів. Діаметр балонів збільшується до корми. Такий корпус дає можливість швидко вийти на глісирування. Це дозволяє володарям човнів заощадити на вартості моторів, і на витратах палива. Ніс човна піднятий, але під потрібним кутом і в тих межах, які забезпечують йому хорошу прохідність.
Надувний човен Navigator виділяється красою своїх обводів. Сланцевий човен дуже пропорційний, витончений, діаметр балонів розумно великий, так що «ходити» на цьому човні приємно, зручно, комфортно та безпечно навіть у вітер і погану погоду. Купити гумовий човен Navigator ви можете у нас в кредит та оплатити частинами!


Navigator-360н Navigator-360н
13 500 ГРН
Відмітна особливість надувного дна - зручність і швидкість складання і розбирання, мінімальна потужність двигуна для викиданя човна в режим глісиируваня. Недоліки - не дуже зручно стояти, зберігається можливість порізу тканини дна.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Довжина: 360/253
Ширина : 171/81
Діаметр балона, см: 44см
Кількість відсіків, шт: 3+1
Тип днища/кількість сланей: надувне килевое дно
Тип сидінь: рухливі, 2 шт.
Пасажиромісткість, чол: 4
Вантажопідйомність, кг: 600кг
Рекоменд. по. двиг., к/с: 5,8-8
Максима. по. двиг., к/с: 9,8
Розмір упаковки, см: 120*40*45
Використовуваний матеріал : 1100пвх
Виробник: Навігатор
Гарантія: 5 років
Доставка безкоштовно: по Україні 

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!