ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Navigator LK-360

Компанія, яка виробляє човни ПВХ Навігатор молода. Але вона займає провідні позиції в розробці та виробництві човнів. Компанія спеціалізується на виготовлені веслових та моторних човнів.
Човни забезпечують велику надійність, довговічність і безпеку завдяки матеріалам, технології, досвіду професійного персоналу, особливостям конструкції, якісній фурнітурі та надійним деталям. У виготовленні човнів використовується деталі з Європи, а матеріал для човнів з Південної Кореї. Човни виготовляються за інноваційною технологією цільно листового розкрою зі змінним діаметром.
Фахівцями компанії розроблене унікальне обладнання. Воно дозволяє зшивати, не тільки прямолінійні шви, але і шви, зі складною конфігурацією. Застосовуючи це обладнання, фахівці мають можливість отримувати обводи з кращими гідродинамічними властивостями. Тому шви будуть з більшою міцністю.
Треба також сказати, що кільовий човен Navigator має надувний кільсон, в якому чудово враховані параметри, які надають човну стійкість, маневровість та можливість чудово проходити повороти.
Також надувний човен Навігатор відрізняється плавучими якостями. Ще одне чудове технічне рішення стосується діаметра балонів човнів. Діаметр балонів збільшується до корми. Такий корпус дає можливість швидко вийти на глісирування. Це дозволяє володарям човнів заощадити на вартості моторів, і на витратах палива. Ніс човна піднятий, але під потрібним кутом і в тих межах, які забезпечують йому хорошу прохідність.
Надувний човен Navigator виділяється красою своїх обводів. Сланцевий човен дуже пропорційний, витончений, діаметр балонів розумно великий, так що «ходити» на цьому човні приємно, зручно, комфортно та безпечно навіть у вітер і погану погоду. Купити гумовий човен Navigator ви можете у нас в кредит та оплатити частинами!


Navigator LK-360 Navigator LK-360
13 380 ГРН
Кільовий човен- це насамперед стійкість і керованість, а кільоий човен від Навігатор це  відмінна ціна і перевірена роками якість. Довжина човна і вантажопідйомність дозволяють розміститися трьом людям без будь-яких проблем. При цьому режим глісируваня забезпечений при встановленні мотора в 15 к. с. і вище (у деяких випадках достатньо навіть 9,8 к. с.) Є кольори на вибір (без доплати) - сірий, хакі, світло зелений. Гарантія 5 років.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Длина: 360/253
Ширина : 171/81
Диаметр баллона, см: 44
Количество отсеков, шт.: 3+1
Тип днища/кол-во сланей: ЖНК*
Тип сидений: передвижные
Пассажировместимость, чел.: 5
Грузоподъёмность, кг.: 600
Рекоменд. мощн. двиг., к/с: 15
Максимал. мощн. двиг., к/с: 20
Вес лодки в упаковке, кг: 70
Размеры упаковки, см: 120*65*55
Используемый материал : Unisol 1100
Гарантия: ткани Unisol-3года / на сварные швы -5 лет
Дополнительная информация: ЖНК* - жёсткий настил - палуба под кильсон 

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!