ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Navigator ЛП-270

Компанія, яка виробляє човни ПВХ Навігатор молода. Але вона займає провідні позиції в розробці та виробництві човнів. Компанія спеціалізується на виготовлені веслових та моторних човнів.
Човни забезпечують велику надійність, довговічність і безпеку завдяки матеріалам, технології, досвіду професійного персоналу, особливостям конструкції, якісній фурнітурі та надійним деталям. У виготовленні човнів використовується деталі з Європи, а матеріал для човнів з Південної Кореї. Човни виготовляються за інноваційною технологією цільно листового розкрою зі змінним діаметром.
Фахівцями компанії розроблене унікальне обладнання. Воно дозволяє зшивати, не тільки прямолінійні шви, але і шви, зі складною конфігурацією. Застосовуючи це обладнання, фахівці мають можливість отримувати обводи з кращими гідродинамічними властивостями. Тому шви будуть з більшою міцністю.
Треба також сказати, що кільовий човен Navigator має надувний кільсон, в якому чудово враховані параметри, які надають човну стійкість, маневровість та можливість чудово проходити повороти.
Також надувний човен Навігатор відрізняється плавучими якостями. Ще одне чудове технічне рішення стосується діаметра балонів човнів. Діаметр балонів збільшується до корми. Такий корпус дає можливість швидко вийти на глісирування. Це дозволяє володарям човнів заощадити на вартості моторів, і на витратах палива. Ніс човна піднятий, але під потрібним кутом і в тих межах, які забезпечують йому хорошу прохідність.
Надувний човен Navigator виділяється красою своїх обводів. Сланцевий човен дуже пропорційний, витончений, діаметр балонів розумно великий, так що «ходити» на цьому човні приємно, зручно, комфортно та безпечно навіть у вітер і погану погоду. Купити гумовий човен Navigator ви можете у нас в кредит та оплатити частинами!


7 371 ГРН
Човни навігатор виробляються з 2006 року, мають всі необхідні сертифікати і документи для реєстрації. Сланевая модель Навігатор ЛП-270 завоювала популярність своєю компактністю в складеному стані і в той же час містким кокпітом і великими бортами в накаченому.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Довжина: 270/200
Ширина : 138
Діаметр балона, см: 38
Кількість відсіків, шт: 2
Тип днища/кількість сланей: РН*/6
Тип сидінь: пересувні
Пасажиромісткість, чол: 2
Вантажопідйомність, кг: 250
Рекоменд. по. двиг., л/с: 3.6
Максима. по. двиг., л/с: 5.8
Вага човна в упаковці, кг: 26
Розмір упаковки, см: 110*55*35
Використовуваний матеріал : Unisol 950
Гарантія: тканини Unisol-3роки / на зварні шви -5 років
Додаткова інформація: РН* - рейковий настил

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!