ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

FM магнітофон модель 6253 з USB і SD

Рибалка потребує тиші, а відпочинок на воді - це не тільки рибалка, а отже тиша на човні потрібна не завжди. У нас в магазины можна придбати якісну електроніку захищену від вплива води. Якщо купити вологозахіщену магнітолу Sony звук у неї на стільки якісний та потужний, що вас зможуть почути на іншому березі величезної водойми. Дешеві китайські водозахищені магнітоли можна купити разом з колонками, які призначені для довготривалого використання в умовах підвищеної вологості та потрапляння бризок. До якісної магнітоли портрібна якісна бортова акустика. У нас можна замовити колонки Clarion, Kenwood. Ніколи не використовуйте автомобільну акустику на човні, адже під впливом води та підвищеної вологи,  а також високого ультрафіолетового опромінювання вона вийде з ладу вже через рік після встановленн і ви просто її викинете. Як і автомобіль човен має бути оснащено якісним сигналом. У нас можна купити клаксон, сигнал або навіть горн на човен. Двотональний горн допоможе вам уникнути зустрічного судна в щільному тумані. Герметична шахта до магнітоли по перше збереже вашу техніку, а подруге допоже унникнути короткого замикання та можливих важких наслідкив для вашого човна. Також можливо ви схочете замовити кришку на магнітофон на судно, яку ви будете використовувати під час дощу. Вся електроніка, пропонована нашим магазином - нова та має гарантію від виробника строком від одного до трьох років.
FM магнітофон модель 6253 з USB і SD FM магнітофон модель 6253 з USB і SD FM магнітофон модель 6253 з USB і SD
467 ГРН
623 ГРН
FM магнітофон модель 6253 з USB і SD картка. Він дозволить вам провести час на воді у ще більшому комфорті з вашою улюбленою музикою. Магнітофон підтримує USB і SD, тому ви можете слухати музику різних форматів. Це прекрасний магнітофон за доступною ціною. Також в комплекті пульт ДК. Вихідна потужність 4х50 Вт.
Магнітоіон може встановлюватися не тільки на човен, але використовуватися і для автомобіля як дешева авто магнітола з радіо та USB.

Характеристики

Характеристики  
Колір корпусу: чорний
Потужність: 4 х 50 Вт
Підтримка USB: Так
Підтримка CD: Так

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!