ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Ехолот-структурсканер Raymarine Dragonfly 7 CHIRP

GPS навігація на човні це необхідна річ, адже часті ранішні та вечірні тумани, вихід в незнайомі водойми та значні розміри водосховищ в Україні часто стають причинами втрати орієнтирів рибаками та мисливцями під час виходу на воду. А витрачати зайве пальне або ще гірше грести веслами зайві кілька годин - не те задоволення. Як не заблукати на воді та швидко знайти вихід на базу? Як швидко знаходити вже загодовані місця або ями з хижою рибою? Впоратися з цими завданнями вам допоможе якісний ЖПС пристрій на вашому човні. Останні розробки як світових так і китайських виробників поєднують GPS навігатор та ехолот в одному корпусі - такі пристрої називають картплотери. Купити карплотер до човна можете в нашому магазині - він допоможе економити пальне, ловити ефективніше на будь-який водоймі. Дешевше придбати просто ехолот. Рибалка без ехолота просто неможлива. Ехолот знайде яму, допоможе збрегти дорогі воблери та інші снасті від обривів. У нас ви можете купити як дротовий (стаціонарного встановлення) ехолот так і бездротові, переносні кишенькові прилади ехолокації (ехолоти). Працюють вони від акумуляторів, а значить мобільні ехолоти можуть використовуватися  для зимньої риболовлі під час пошуку риби в лунках на незнайомій водоймі. Останнім часом велику популярність мають китайські недорогі ехолоти. Окремий розділ в ехолокації - структурсканер. Це прилад, який працює як ехолот, але складна електроніка обробляє отриманий сигнал і видає на екран повну картину дна як на відео. Простий та дешевий структурсканер дна ви можете купити в нашому магазині - він зробить кожен ваш вихід на воду більш цікавішим ніж раніше.
Ехолот-структурсканер Raymarine Dragonfly 7 CHIRP Ехолот-структурсканер Raymarine Dragonfly 7 CHIRP
18 200 ГРН
Топова модель від американської фірми Реймарін. Ще яскравіший та більший екарн, ще чіткіше зображення.

Фотографічна якість зображення структури дна з використанням технології CHIRP DownVision™.

Суміщений рыбопошуковий CHIRP ехолот та ультразвуковий CHIRP ехолот забезпечують відображення з високою розпод здатністю структури дна і визначення риби одночасно з використанням технології CHIRP.

Двоканальний CHIRP датчик з відмінними робочими характеристиками — широкий еліптичний промінь з кутами 60°x1.4° у режимі DownVision, і конусоподібний промінь з кутом 25° у режимі рыбопоискового CHIRP ехолота.

Вбудований 50-ти канальний приймач GPS з технологією швидкого позиціонування.

Простий інтерфейс управління ехолотом, просте перемикання між режимами роботи (екранами), управління з допомогою трьох кнопок;

Ультра яскравий екран з використанням технології Optical Bonding забезпечує високу яскравість і контрастність зображення в будь-яких погодних умовах, у тому числі при яскравому сонячному світлі.

Придатний для установки на відкритих постах управління (захист від води за стандартами IPX6 і IPX7).

Поворотно-похиле кріплення з можливістю швидкого зняття дисплея і додаткового блокування.

Стартова навчальна програма по використанню ехолота. Автоматичне налаштування параметрів роботи ехолота (не вимагає ручного регулювання)
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!