ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Ехолот / картплоттер Lowrance HDS-12 Carbon

GPS навігація на човні це необхідна річ, адже часті ранішні та вечірні тумани, вихід в незнайомі водойми та значні розміри водосховищ в Україні часто стають причинами втрати орієнтирів рибаками та мисливцями під час виходу на воду. А витрачати зайве пальне або ще гірше грести веслами зайві кілька годин - не те задоволення. Як не заблукати на воді та швидко знайти вихід на базу? Як швидко знаходити вже загодовані місця або ями з хижою рибою? Впоратися з цими завданнями вам допоможе якісний ЖПС пристрій на вашому човні. Останні розробки як світових так і китайських виробників поєднують GPS навігатор та ехолот в одному корпусі - такі пристрої називають картплотери. Купити карплотер до човна можете в нашому магазині - він допоможе економити пальне, ловити ефективніше на будь-який водоймі. Дешевше придбати просто ехолот. Рибалка без ехолота просто неможлива. Ехолот знайде яму, допоможе збрегти дорогі воблери та інші снасті від обривів. У нас ви можете купити як дротовий (стаціонарного встановлення) ехолот так і бездротові, переносні кишенькові прилади ехолокації (ехолоти). Працюють вони від акумуляторів, а значить мобільні ехолоти можуть використовуватися  для зимньої риболовлі під час пошуку риби в лунках на незнайомій водоймі. Останнім часом велику популярність мають китайські недорогі ехолоти. Окремий розділ в ехолокації - структурсканер. Це прилад, який працює як ехолот, але складна електроніка обробляє отриманий сигнал і видає на екран повну картину дна як на відео. Простий та дешевий структурсканер дна ви можете купити в нашому магазині - він зробить кожен ваш вихід на воду більш цікавішим ніж раніше.
Ехолот / картплоттер Lowrance HDS-12 Carbon Ехолот / картплоттер Lowrance HDS-12 Carbon Ехолот / картплоттер Lowrance HDS-12 Carbon
103 740 ГРН
107 453 ГРН
Ехолот / картплоттер Lowrance HDS-12 Carbon має досить резервної потужності, щоб впоратися з майбутніми модернізаціями. HDS Carbon об'єднує сучасну зручність смартфонів із вбудованим Wi-Fi та Bluetooth® зв'язком та підтримує найпередовіші морські технології. Оснащений високопродуктивним двоядерним процесором, HDS Carbon забезпечує високу швидкість промальовування і швидкий час відгуку двоканального CHIRP сонара, подвійного трансдюсера, StructureScan 3D® і StructureMap ™ з можливістю виводити все це, а також карту, на розділений екран. HDS Carbon на сьогодні є найбільш універсальним багатофункціональним дисплеєм. Він може здійснювати бездротове управління Mercury® VesselView® Link, бути пов'язаний з мілководними якорями Power-Pole®, і управляти підвісними моторами за допомогою SmartSteer ™.


Характеристики

Характеристики  
Розміри (WxDxH): 328 x 85 x 225 мм
 Розмір дисплея:  діагональ 12"/305 мм  (16:9) Widescreen
 Роздільна здатність дисплея:  1280 x 800 пікселів
 Тип дисплея:  SolarMAX HD
 Підсвічування дисплея:  LED
 Частота: 455/800 kHz (StructureScan® 3D/HD),
40-60kHz, 85-145kHz, 130-210kHz (CHIRP),
50 kHz/83kHz/200kHz
 Потужність:  Max 500 Вт RMS
 Мови:  36
 Медіа порт:  2 слота для MicroSD-карток
 NMEA вхід / вихід:  NMEA 0183, NMEA 2000
Робоча температура: 15°C до 55°C
 Максимальна глибина:  1524 м
 Звукове сповіщення:  Так
 Стандартні рибальські функції:  COLORLINE ™ або GRAYLINE®, ASP ™, FishSymbol I.D. ™, FishTrack ™ і ін.
 Відображення температури води:  Так
Тип випромінювача: Multiple selections Lowrance and Airmar®
Маршрутні точки / Вибране / Місця: 5000
Маршрути: 200
Тип приймача / антена: Високочутлива внутрішня 10Hz антена
(Опціонально зовнішня антена)
Базова карта: так
Підтримка картографії: Navionics®, C-Map Max-N +

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!