ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Ехолот-картплоттер Lowrance HDS-16 Carbon

GPS навігація на човні це необхідна річ, адже часті ранішні та вечірні тумани, вихід в незнайомі водойми та значні розміри водосховищ в Україні часто стають причинами втрати орієнтирів рибаками та мисливцями під час виходу на воду. А витрачати зайве пальне або ще гірше грести веслами зайві кілька годин - не те задоволення. Як не заблукати на воді та швидко знайти вихід на базу? Як швидко знаходити вже загодовані місця або ями з хижою рибою? Впоратися з цими завданнями вам допоможе якісний ЖПС пристрій на вашому човні. Останні розробки як світових так і китайських виробників поєднують GPS навігатор та ехолот в одному корпусі - такі пристрої називають картплотери. Купити карплотер до човна можете в нашому магазині - він допоможе економити пальне, ловити ефективніше на будь-який водоймі. Дешевше придбати просто ехолот. Рибалка без ехолота просто неможлива. Ехолот знайде яму, допоможе збрегти дорогі воблери та інші снасті від обривів. У нас ви можете купити як дротовий (стаціонарного встановлення) ехолот так і бездротові, переносні кишенькові прилади ехолокації (ехолоти). Працюють вони від акумуляторів, а значить мобільні ехолоти можуть використовуватися  для зимньої риболовлі під час пошуку риби в лунках на незнайомій водоймі. Останнім часом велику популярність мають китайські недорогі ехолоти. Окремий розділ в ехолокації - структурсканер. Це прилад, який працює як ехолот, але складна електроніка обробляє отриманий сигнал і видає на екран повну картину дна як на відео. Простий та дешевий структурсканер дна ви можете купити в нашому магазині - він зробить кожен ваш вихід на воду більш цікавішим ніж раніше.
Ехолот-картплоттер Lowrance HDS-16 Carbon Ехолот-картплоттер Lowrance HDS-16 Carbon Ехолот-картплоттер Lowrance HDS-16 Carbon Ехолот-картплоттер Lowrance HDS-16 Carbon
176 152 ГРН
Ехолот-картплоттер Lowrance HDS-16 Carbon - це пристрій з найбільшим екраном в лінійці HDS. Модель оснащена швидким двоядерним процесором для поліпшення продуктивності. Підтримує всі сучасні технології донного сканування і легко розширюється цілим спектром додаткового обладнання Lowrance. Прилад має зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який управляється дотиками по мультисенсорного екрану SolarMax високого дозволу з покриттям антивідблиску. GPS-приймач з вбудованою антеною і картографія Navionics дає можливість точного орієнтування в будь-якій місцевості.

Характеристики

Характеристики  
Розміри (WxDxH): 413 x 93 х 258 мм.
Розмір дисплея:  діагональ 16"/406 мм (16:9) Widescreen
Роздільна здатність дисплея: 1920 x 1080 пікселів
Тип дисплея:   SolarMAX HD
Підсвічування дисплея:  LED
Частота: 455/800 kHz (StructureScan® 3D/HD),
40-60kHz, 85-145kHz, 130-210kHz (CHIRP),
50 kHz/83kHz/200kHz
Потужність: Max 500 Вт RMS
Мови: 36
Медіа порт: 2 слота для MicroSD-карток
NMEA вхід / вихід: NMEA 0183, NMEA 2000
Робоча температура: 15°C до 55°C
Максимальна глибина: 1524 м
Звукове сповіщення: Так
 Стандартні рибальські функції: COLORLINE ™ або GRAYLINE®, ASP ™, FishSymbol I.D. ™, FishTrack ™ і ін.
 Відображення температури води: Так
Тип випромінювача: Multiple selections Lowrance and Airmar®
Маршрутні точки / Вибране / Місця: 5000
Маршрути: 200
Тип приймача / антена: Високочутлива внутрішня 10Hz антена
(Опціонально зовнішня антена)
Базова карта: так
"Підтримка картографії:  C-Map Max-N +

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!