ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Ехолот Lowrance HOOK 24x Bullet GPS

GPS навігація на човні це необхідна річ, адже часті ранішні та вечірні тумани, вихід в незнайомі водойми та значні розміри водосховищ в Україні часто стають причинами втрати орієнтирів рибаками та мисливцями під час виходу на воду. А витрачати зайве пальне або ще гірше грести веслами зайві кілька годин - не те задоволення. Як не заблукати на воді та швидко знайти вихід на базу? Як швидко знаходити вже загодовані місця або ями з хижою рибою? Впоратися з цими завданнями вам допоможе якісний ЖПС пристрій на вашому човні. Останні розробки як світових так і китайських виробників поєднують GPS навігатор та ехолот в одному корпусі - такі пристрої називають картплотери. Купити карплотер до човна можете в нашому магазині - він допоможе економити пальне, ловити ефективніше на будь-який водоймі. Дешевше придбати просто ехолот. Рибалка без ехолота просто неможлива. Ехолот знайде яму, допоможе збрегти дорогі воблери та інші снасті від обривів. У нас ви можете купити як дротовий (стаціонарного встановлення) ехолот так і бездротові, переносні кишенькові прилади ехолокації (ехолоти). Працюють вони від акумуляторів, а значить мобільні ехолоти можуть використовуватися  для зимньої риболовлі під час пошуку риби в лунках на незнайомій водоймі. Останнім часом велику популярність мають китайські недорогі ехолоти. Окремий розділ в ехолокації - структурсканер. Це прилад, який працює як ехолот, але складна електроніка обробляє отриманий сигнал і видає на екран повну картину дна як на відео. Простий та дешевий структурсканер дна ви можете купити в нашому магазині - він зробить кожен ваш вихід на воду більш цікавішим ніж раніше.
Ехолот Lowrance HOOK 24x Bullet GPS Ехолот Lowrance HOOK 24x Bullet GPS Ехолот Lowrance HOOK 24x Bullet GPS Ехолот Lowrance HOOK 24x Bullet GPS
4 704 ГРН
Ехолот Lowrance HOOK2-4x Bullet GPS з яскравим 4 дюймовим дисплеєм та датчиком Bullet (200 кГц) пропонує зрозуміле меню, швидкий доступ до ключових функцій і автоматичну настройку. Сонар автоматично налаштовується і має подвійний діапазон охоплення у порівнянні зі стандартним сонаром. Це забезпечує неймовірно легкий пошук риби. Технологія Broadband Sounder - дозволяє швидко і легко визначити рибу, рельєф і структуру дна, а технологія Advanced Signal Processing ™ (ASP) - дозволяє чітко бачити рибу, структуру і деталі на дні. Також будований точний GPS навігатор. За допомогою якого ви можете зберігати шляхові точки, створюйте маршрути до улюблених місцях риболовлі.

Характеристики

Характеристики  
Дисплей: діагональ 4" (10,2 см.)
Розміри: 16.53 x 9.65 x 8.4 см.
Роздільна здатність дисплея: 480 x 272
Тип дисплея: SolarMax
Водонепроникність: (IPX7)
Частота: 200kHz
Потужність: 200 Вт Broadband Sonar
Діапазон напруги: 2 В пост. струму (10 - 17 В пост. струму min-max)
Робоча температура: -15°C до + 55°C
Мови:  8
Маршрутні точки \ Вибране \ Місця: 1000
Маршрути: 6
Тип приймача / антена: Високоточна внутрішня GPS антена
Запис траєкторії: 7 треків

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!