ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Автопілот Lowrance Outboard Pilot Cable-Steer Pac

GPS навігація на човні це необхідна річ, адже часті ранішні та вечірні тумани, вихід в незнайомі водойми та значні розміри водосховищ в Україні часто стають причинами втрати орієнтирів рибаками та мисливцями під час виходу на воду. А витрачати зайве пальне або ще гірше грести веслами зайві кілька годин - не те задоволення. Як не заблукати на воді та швидко знайти вихід на базу? Як швидко знаходити вже загодовані місця або ями з хижою рибою? Впоратися з цими завданнями вам допоможе якісний ЖПС пристрій на вашому човні. Останні розробки як світових так і китайських виробників поєднують GPS навігатор та ехолот в одному корпусі - такі пристрої називають картплотери. Купити карплотер до човна можете в нашому магазині - він допоможе економити пальне, ловити ефективніше на будь-який водоймі. Дешевше придбати просто ехолот. Рибалка без ехолота просто неможлива. Ехолот знайде яму, допоможе збрегти дорогі воблери та інші снасті від обривів. У нас ви можете купити як дротовий (стаціонарного встановлення) ехолот так і бездротові, переносні кишенькові прилади ехолокації (ехолоти). Працюють вони від акумуляторів, а значить мобільні ехолоти можуть використовуватися  для зимньої риболовлі під час пошуку риби в лунках на незнайомій водоймі. Останнім часом велику популярність мають китайські недорогі ехолоти. Окремий розділ в ехолокації - структурсканер. Це прилад, який працює як ехолот, але складна електроніка обробляє отриманий сигнал і видає на екран повну картину дна як на відео. Простий та дешевий структурсканер дна ви можете купити в нашому магазині - він зробить кожен ваш вихід на воду більш цікавішим ніж раніше.
Автопілот Lowrance Outboard Pilot Cable-Steer Pac Автопілот Lowrance Outboard Pilot Cable-Steer Pac Автопілот Lowrance Outboard Pilot Cable-Steer Pac
61 789 ГРН
Автопілот Lowrance Outboard Pilot Cable-Steer Pack здійснює автоматичне управління судна зі звичайним рульовим механізмом (трос). Автопілот призначений для експлуатації на суднах довжиною до 30 футів. Комплект автопілота містить все необхідне для швидкої інсталяції. SmartSteer інтерфейс забезпечує швидке перемикання між електричним і підвісним мотором безпосередньо з дисплея HDS. При сполученні автопілота з пристроєм HDS можна з легкістю конвертувати збережені шляхи в нові маршрути, що дозволяє рибалкам з легкістю повернутися від місця риболовлі назад до пристані.

Характеристики

Характеристики  
Вологозахист: IPx5
Розміри: 210/58/188 мм
Вага: 1 кг
NMEA роз'єм: Micro-C
Споживана потужність: 12 v DC

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!