ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Ехолот / картплоттер Simrad NSS9 evo2

GPS навігація на човні це необхідна річ, адже часті ранішні та вечірні тумани, вихід в незнайомі водойми та значні розміри водосховищ в Україні часто стають причинами втрати орієнтирів рибаками та мисливцями під час виходу на воду. А витрачати зайве пальне або ще гірше грести веслами зайві кілька годин - не те задоволення. Як не заблукати на воді та швидко знайти вихід на базу? Як швидко знаходити вже загодовані місця або ями з хижою рибою? Впоратися з цими завданнями вам допоможе якісний ЖПС пристрій на вашому човні. Останні розробки як світових так і китайських виробників поєднують GPS навігатор та ехолот в одному корпусі - такі пристрої називають картплотери. Купити карплотер до човна можете в нашому магазині - він допоможе економити пальне, ловити ефективніше на будь-який водоймі. Дешевше придбати просто ехолот. Рибалка без ехолота просто неможлива. Ехолот знайде яму, допоможе збрегти дорогі воблери та інші снасті від обривів. У нас ви можете купити як дротовий (стаціонарного встановлення) ехолот так і бездротові, переносні кишенькові прилади ехолокації (ехолоти). Працюють вони від акумуляторів, а значить мобільні ехолоти можуть використовуватися  для зимньої риболовлі під час пошуку риби в лунках на незнайомій водоймі. Останнім часом велику популярність мають китайські недорогі ехолоти. Окремий розділ в ехолокації - структурсканер. Це прилад, який працює як ехолот, але складна електроніка обробляє отриманий сигнал і видає на екран повну картину дна як на відео. Простий та дешевий структурсканер дна ви можете купити в нашому магазині - він зробить кожен ваш вихід на воду більш цікавішим ніж раніше.
Ехолот / картплоттер Simrad NSS9 evo2 Ехолот / картплоттер Simrad NSS9 evo2
52 392 ГРН
59 152 ГРН
Ехолот / картплоттер Simrad NSS9 evo2 - продукт нового покоління, створений з використанням передових технологій в області навігаційного управління річковим і морським маломірних транспортом. Мультифункціональний дисплей NSS9 evo2 об'єднав в собі простоту експлуатації, можливість GPS-позиціонування, технології StructureScan і CHIRP broadband sonar, а також можливість функціонального розширення. Може використовуватися як самостійна навігаційна система на маломірних судах (для цієї функції існує спеціальна навігаційна сторінка), а так же, як частина великих навігаційних систем. Підтримка автопілота. Управління здійснюється або за допомогою сенсорного монітора (multitouch-дисплей), або за допомогою клавіатури ОР40 / OP50 Remote.

Характеристики

Характеристики  
Розміри (WxDxH): 27,9 x 10,5 х 16,3 см
Розмір дисплея: діагональ 9''
Роздільна здатність дисплея: 800x480 пікселів
Тип дисплея: Сенсорний, кольоровий
Частота: 50/83/200/455/800
Потужність: 500 Вт
Мови: 8
Глибина: DSI (DownScan Imaging ™): Макс. 91 м, CHIRP сонар високий діапазон / 200 кГц: Макс. 305 м, CHIRP сонар середній діапазон / 83 кГц: Макс. 305 м, CHIRP сонар низький діапазон / 50 кГц: Макс. 914 м
Перегляд карти в режимі 3D: так
Календар мисливця / рибалки: так
Інформація про приливи: так
Звукове сповіщення: так
Підтримка DSC (прийом координат за допомогою DSC VHF (ВЧ) радіо) так
Підтримка AIS (відстежує місце розташування заданого судна) так
Тип карти пам'яті: micro SD
Живлення: 10В-32В
Відображення температури води: так
NMEA вхід / вихід: NMEA 2000, NMEA 0183
Робоча температура: от -15 °C до +55°C
GPS-модуль: GPS + WAAS / ГЛОНАСС / внутрішня (10Hz)
Підтримка картографії: Navionics, С-МАР

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!