ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Трім система до човнового мотора

Для того, щоб човен швидше виходив на глісер з двигуном малої потужності - вам знадобляться транцеві плити. Транцева плита - це пластина, яка встановлюється на транець човна як продовження дна човна, але кріпеться не стаціонарно, а з можливістю зміни кута нахилу.  Саме зміна кута нахилу кожної з пластин одночасно або послідовно, або взагалі в зворотніх напрямках - дозволяють прибрати крін судна, додати стійкості в поворотах. Транцеві плити бувають пластикові та металеві за складом матеріалу з якого вони зроблені. Варто зазначити, що сучасний пластик по міцності мало чим відрізняється від металу, та і знаходяться плити в такому місті човна, що пошкоди їх доволі складно. Також в нашому магазині можна купити гідрокрило та на кавітаційну плиту човнового мотора, а правильно цей пристрій називати гідрофойл до човнового мотора. Він додасть м'якості ходу тапришвидше вихід в режим глісерування вашого човна. Американські транцеві плити та гідрофойли - це висока якість за помірну ціну, що буде слугувати вам довгі роки.
19 377 ГРН
Чим зручний трім:
- будь який човновий мотор час від часу намотує сітки або водорості на гвинт і їх треба знімати, також треба піднімати мотор при проходженні мілини або підході до берега.  Двигуни в потужностях 40 сил та більше дуже важкі, а отже підіймати таки мотори з води руками - складно. В моторах з трім системою це робиться кнопкою.
Також  в залежності від навантаження, змінюючи кут нахилу двигуна, можна прискорити вихід човна в режим глісирування та збільшити його максимальну швидкість.
Ця трім система встановлюється як накладка на транець човна, а до неї вже кріпеться двигун.
Існує в двох варіантах 1. - для моторів до 40 к.с. включно (ціна зазначена) 2. Для двигунів понад 40 сил. Ціна - 850$
Вага самої системи становить біля 20 кг. Кнопка підйому двигуна іде в комплекті та встановлюється безпосередньо на панель приладів - єдине про що треба пам'ятатти, що троси ДК мають бути довшими на 7-8 см ніж при безпосередньому кріпленні мотора на транець.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!