ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Візок для перевезення двигунів до 90 кг

Двигуни до човнів в потужностях до 20 к.с. зазвичай перевозяться в багажнику автомобіля. Але як перенести та встановити самостійно чотиритактний або двотактний човновий мотор на човен, який знаходиться на березі далеко від машини. Візок для перевезення двигуна знадобиться вам саме в цьому випадку. Також підставка для перевезення двигуна  допоможе вам правильно зберігати та легко обслуговувати човновий мотор. Також можна замовити складні колеса транспортувальні до надувного човна, що дозволять встановити вам мотор на човен безпосередньо біля авомобіля та легко відвезти його до води самостійно. Не рвіть спину - полегшіть собі роботу з транспортування човна та мотора. Якщо ви перевозити свій човен на лафєті - у нас ви можете замовити упор щоб двигун не зламав транець під час транспортування, а також різні запчастини до самого лафєту (фари та скло до них, конектори та роз'єми). Накладка на транець човна необхідна для встановлення двигуна під правильним вертикальним кутом, а якщо купити та встановити на двигун гідрокило що це дасть - швидкість виходу вашого човна в режим глісерування виросте в рази. Унікальний пристрій - накладна трім система зможе перетворити будь-який човновий двигун на мотор з гідравлічним трімом. Ви зможете легко транспортувати мотор в піднятому положенні та регулювати кут нахилу в залежності від завантаження човна.
Візок для перевезення двигунів до 90 кг Візок для перевезення двигунів до 90 кг Візок для перевезення двигунів до 90 кг Візок для перевезення двигунів до 90 кг Візок для перевезення двигунів до 90 кг Візок для перевезення двигунів до 90 кг Візок для перевезення двигунів до 90 кг
3 523 ГРН
Візок посилений для перевезення двигунів до 90 кг, як з довгою так і з короткою ногою. Вироблено в Україні з матеріалів високої якості з кінцевою обробкою металу методом гарячої оцинковки. Компактно складається в автомобіль. Дозволить вам не рвати спину при транспортуванні двигуна від автомобіля до човна.
Також можливий варіант доукомплектації візка додатковими колесами на ручці. Це дозволить зручніше завантажувати та розвантажувати візок с закріпленим двигуном до мікроавтобусу або джипу. +15$ до ціни на сайті.
 
Технічні характеристики:
Ø Матеріал: Сталь (профільована труба, товщина металу 3 мм)
Ø Габарити складеного візка: 650мм - 540мм 
Ø Габарити розкладеного візка: 1000мм - 540мм - 550мм (із збільшенням відстані між колесами ширина -650 мм).
Ø Товщина транцю: 42 мм
Ø Діаметр колеса 260 мм, ширина протектора 85 мм.
Ø Вага візка – 11,2 кг
Ø Потужність двигуна від 20 до 40 к. с
Ø Максимальна дозволена вага двигуна до 90 кг.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Колісна база може розширюватися для надання більшої стійкості при перевезенні важких двигунів.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!