ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Термос Zojirushi Dream Sports 1,0 л

Термос - річ необхідна під час кожного виходу на природу. Не важливо літо чи зима - якісний термос зможе годинами зберігати як холодні так і гарячі напої, а термос для твердої їжі ще і нагодує вас теплим домашнім обідом. Радимо підбирати термос в залежності від можливостей переносити або перевозити його. Найменші термоси на 0,5 літра розраховані на одну особу, адже дві чашки теплого напою на день це цілком достатньо одному та замало для двох. Найбільш зручним є термос на 0,75 літрів або 750 грамів, а якщо ви пересуваєтеся в автомобілі - літровий термос задовольнить потреби в напоях двох людей на цілий день. Кожен з виробників має широкий асортимент подукції в цьому розрізі.  Відрізнятися термоси можуть зовнішнім виглядом, дизайном кришки. Радимо підбирати термос з кришкою, без вбудованих кнопок, адже кнопка - уксладнює конструкцію, має складні елементи які з часом і виходять з ладу. Сучасний термос Tramp також має дві чашки для напоїв що дуже зручно. Японський термос - верхівка технологічності, він довше за інших тримає температуру. Китайський термос - відповідно самий дешевий, але на сьогодні серед "китайців" також можна підібрати якісні варіанти. Термос для їжі - витребувана річ. В нашому магазині великий асортимент термосів для гарячої їжі. Замовити термос з доставкою в якості подарунку ви зможете без проблем в нашому магазині.
Термос Zojirushi Dream Sports 1,0 л Термос Zojirushi Dream Sports 1,0 л Термос Zojirushi Dream Sports 1,0 л Термос Zojirushi Dream Sports 1,0 л Термос Zojirushi Dream Sports 1,0 л
1 355 ГРН
Термос Zojirushi Dream Sports 1,0 л міцний та легкий. В ньому поєднанні прекрасні показниками збереження температури. Клапан кришки виконаний з високоякісних матеріалів. Являє собою кнопкову конструкцію, в якій одна кнопка його відкриває, а друга відповідно закриває. Всі ущільнювачі виготовлені з каучуку, а не з силікону, як в більшості наявних на ринку термосів, що значно продовжує їх термін експлуатації, а значить і термін життя самого термоса. Кришка термоса одночасно є і зручною чашкою для вашого улюбленого напою. Вакуумна колба з нержавіючої сталі, зсередини покрита тефлоновим покриттям, що дозволяє легко відмити колбу від жирних речовин, також є ремінець для перенесення.

Характеристики

Характеристики:  
Матеріал: нержавіюча сталь
Розмір: 105 x 95 x 255 мм
Вага: 660 г
Об'єм: 1,0 л

Особливості

Особливості:
- температура гарячого напою після 6 год - 790С
- температура гарячого напою після 24 год - 540С
- температура холодного напою після 6 год - 80С

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!