ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Опис

В лодке установлена тюмная помпа, ревун, ходовые огни, прожектор, тахометр со счетчиком моточасов Кус, двух лучевой эхолот Лоуренс, пластмассовый топливный бак на 60 л, датчик уровня топлива, датчик температуры двигателя, заводские блоки плавучести, ветровое стекло, передние кресла простые офисные заднее самодельное, пол пропитанная фанера, транец поднят под мотор с длинной ногой с возможностью демонтажа, управление мотором тросовое (3 мм), управление газ-реверс оригинальное мерковское, рулевой редуктор родной, был магнитофон кенвуд осталась проводка с фишкой передние динамики советские радиотехника.

Мотор Меркури 30 (он же зажатая 40-ка) 2-т, с автомиксом и электрозапуском бельгийской сборки 2008 г.в.
микс был отключен есть взможность восстановить его работу, проблем с мотором не было, консервация на зиму и замена масла в редукторе раз в год, в двигатель лил равеноловскую минералку, в редуктор пенасол, к мотору дам запасную крыльчатку охлаждения, топливный жиклер для 40 - ки.

Лафет 2012 г.в., рессорный, полная масса 500 кг, без груза 170 кг по техталону, категория "В", лебедка и маневровое колесо "АЛ-КО"

На лодку все документы в порядке, на мотор договор купли продажи.

Хранение гаражное. Лодку желательно покрасить. Причина продажи стоит без дела. Торг возле лодки.

Есть еще фото скину в почту или вайбер.

Інформація

Ціна: 4000 $

Рік виробництва: 1989

Купи дешево

 

 

neptuna 10w 30Масло, в редуктор човнового мотора.

Ціна: 165 грн.


Контакт

Андрей
одесса
+380677523501
Продам лодку б/у  1989 годаПродам лодку б/у  1989 годаПродам лодку б/у  1989 годаПродам лодку б/у  1989 годаПродам лодку б/у  1989 годаПродам лодку б/у  1989 годаПродам лодку б/у  1989 года

Статті

Ідеї для подарунків дорослому дяді у якого, здається, вже все є.

Кілька порад для подарунків рибакам, мисливцям  по різним бюджетам. Детальніше...

Як підібрати командер до човнового мотору?

Як підібрати командер до човнового мотора? Які бувають командери? Що таке системний кабель до командеру? Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!