ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Керовані транцеві плити

Для того, щоб човен швидше виходив на глісер з двигуном малої потужності - вам знадобляться транцеві плити. Транцева плита - це пластина, яка встановлюється на транець човна як продовження дна човна, але кріпеться не стаціонарно, а з можливістю зміни кута нахилу.  Саме зміна кута нахилу кожної з пластин одночасно або послідовно, або взагалі в зворотніх напрямках - дозволяють прибрати крін судна, додати стійкості в поворотах. Транцеві плити бувають пластикові та металеві за складом матеріалу з якого вони зроблені. Варто зазначити, що сучасний пластик по міцності мало чим відрізняється від металу, та і знаходяться плити в такому місті човна, що пошкоди їх доволі складно. Також в нашому магазині можна купити гідрокрило та на кавітаційну плиту човнового мотора, а правильно цей пристрій називати гідрофойл до човнового мотора. Він додасть м'якості ходу тапришвидше вихід в режим глісерування вашого човна. Американські транцеві плити та гідрофойли - це висока якість за помірну ціну, що буде слугувати вам довгі роки.
21 715 ГРН
Можливість окремо змінювати нахил кожної з двох транцевих плит з консолі збільшують ваші можливості по керування човном в рази. За допомогою натискання кнопки ви зможете:

- компенсувати не рівномірне завантаження човна
- зменшити швидкість тролінгу
- зменшити крен в поворотах
- пришвидшити вихід човна в режим глісирування
- прибрати дельфінування
- частково компенсувати качку

Вироблені в США з нержавіючої сталі високої якості, транцеві плити Беннет будуть служити вам довгі роки та принесуть справжню насолоду під час перебування на воді. Детальні хар-ки та ціни в таблиці нижче.

credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Розмір човна, м Розмір плит, см Модель Ціна, $ Комплектація
4,5-5,8 30,5х23 BENNETT-129E зазначена плити, гідроциліндри, маслонасос, проводка,пульт
4,5-5,8 30,5х23 BENNETT-129E 1070 плити, гідроциліндри, маслонасос, проводка,пульт, індикатор
4,5-5,8 30,5х23 BENNETT-129E-EIC 1128 плити, гідроциліндри, маслонасос, проводка, пульт з індикатором, модуль постановки плит в підняте положення після виключення двигуна
4,5-5,8 20х25 BENNETT-TOURNAMENT 877 плити, гідроциліндри, маслонасос, проводка,пульт

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!