ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня
kredit

Надувні човни з ПВХ

Бурхливий розвиток хімічної промисловості призвів до винаходу тканини з ПВХ (полівінілхрод) з якого зараз виготовлябть надувні човни. Човни з ПВХ - не мають нічого спільного з гумовий човен виробництва СРСР. Секрет у властивостях ПВХ тканини - висока щільність не дозволяє легко проткнути тканину та порізати її, армування - унеможливлює розривання, надувні лодки з ПВХ не потребують спеціального догляду та зберігання, повільно старішають та вигорають. Надувний човен, виготовлений за правильною технологією має декілька гермовідсіків, що робить його надзвичайно надійним, а різні варіації виготовлення дна (кільові човни, сланьові човни) дозволяють використовувати лодочні двигуни різної потужності. Маючи величезний вибір човнів для того щоб правильно купити надувний човен з пвх ми радимо вам спочатку визначитися з майбутнімі місцями його експлуатації (відстані на воді) та мотром, який ви будете до нього чипляти. Дзвоніть - і ми підкажемо необхідний саме вам варіант.

Статті

Як підключити човновий мотор до ехолоту?

Як вивести дані роботи двигуна на ехолот? Детальніше...

Новий тип гвинтів від американської компанії Sharrow Propeller™

Нові гвинти відрізняються не просто скошеними краями лопаті – це принципово інша її форма. Детальніше в матеріалах статті. Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!