ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Опис

Storm SS-300 Dt
Лодка индивидуального заказа. Были усилены швы, все основные швы, установлены передвижные сидения, немного толще ПВХ, изменён цвет стандартной комплектации лодки на серый (цель - избежать сильного нагрева баллонов в жаркую погоду).. Лодка новая, не спускалась на воду ни разу. Причина продажи - подвело здоровье.

В такой комплектации найти лодку будет невозможно за эту сумму и с полным пакетом документов. В базовой комплектации самое дешевое что я нашёл это за 6000 грн., а посему тот кто намерен торговаться - ищите другие варианты. Это минимальная цена.

ТТХ:
Длина: 300см.
Ширина: 146см;
Диаметр баллона: 40см.
Высота надводного борта: 0,255
Количество гермоотсеков: 2
Пасажировместимость: 2
Мощность двигателя: 3,5
Количество сланей: 4
Транец подвесной: 1
Материал: ПВХ

В комплект входит:
2 весла
1 ножной насос
1 малый ремкомплект
1 сумка для транспортировки
1 транец подвесной
4 слани
2 сидения передвижных

Лодка была куплена в конце 2015года, Лодка из ПВХ, а посему напомню что поливинилхлорид очень износостойкий, надувные лодки из ПВХ не преют и не гниют, допустимый температурный режим эксплуатации от -40 до +50 градусов. Хранить изделия можно в сложенном виде, не опасаясь плесени и трещин.

Інформація

Ціна: 5800 грн.

Виробник та модель: Storm SS-300 Dt
Рік виробництва: 2015
Дно: слань
Довжина, см: 300

Купи дешево

 

 

Всі мотори Сузукі з квадратною фішкоюКомандер до Suzuki оригінальний під інжекторні мотори

Ціна: 280$ (оптом дешевше)


Контакт

Віталій
Миколаїв
0975507177
Продам лодку б/у  2015 годаПродам лодку б/у  2015 годаПродам лодку б/у  2015 годаПродам лодку б/у  2015 годаПродам лодку б/у  2015 годаПродам лодку б/у  2015 годаПродам лодку б/у  2015 года

Статті

Ідеї для подарунків дорослому дяді у якого, здається, вже все є.

Кілька порад для подарунків рибакам, мисливцям  по різним бюджетам. Детальніше...

Як підібрати командер до човнового мотору?

Як підібрати командер до човнового мотора? Які бувають командери? Що таке системний кабель до командеру? Детальніше...

Всі човнові мотори від одного постачальника

Двигун до човна - не дешева річ, яка купується не на один рік, тому радимо поставитися до вибору човнового мотора дуже прискіпливо. Наша компанія Сейл Моторз займається продажем  китайськіх човнових моторів та надувних човнів з 2007 року. Ми не спеціалізуємося на якомусь конкретному бренді, у нас ви можете купити мотор до човна від таких виробників: Mercury, Selva, SeaNovo, JetMar, Suzuki, Sail, Yamaha, Honda, Hidea, Tohatsu, Evinrude, Parsun, PowerTec, Yamabisi. Замовити двигун до човна ви можете на сайті, а забрати та сплатити в одному з наших сервісних центрів, мережа яких охоплює всі обласні центри України та великі міста на Дніпрі. В розділі документація ви знайдете корисну інформацію: як заререєструвати човен та мотор, як отримати права на човен. Ми завжди надаємо суттєві знижки на лодочні мотори якщо разом з мотором ви схочете купити надувний човен з ПВХ: Aqua Star, Adventure, Captain, Brig, Suzumar, Honda (HonWave), Sportex, Kolibri, Ivory, Skiper, Bark, Haris, Navigator, AquaStorm. Купити човновий мотор б у дешево ви зможете використовучи нашу дошку оголошень. У нас на сайті ви зможете також швидко продати двигун до човна б/в якщо дасте оголошення, а ще простіше та безпечніше буде скористатися нашою програмою "trade in" - тобто ви здаєте нам ваш двигун б/у, доплачуєте заздалегіть обумовлену суму і ми відправляємо вам новий човний мотор. У нас на сайті діють постійні акції та знижки на додаткове оладннання до вашого човна, як наприклад, паливний бак, командер і т.д.

Вичерпні та чесні косультації, безкоштовна доставка, сервісна підтримка - це наш принцип роботи.
 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!