ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Пульт ДУ для Ямаха врізний

Ви придбали новий або бу-шний двигун до човна і тепере перед вами стоїть задача його встановлення на човен. Вам знадобляться дві системи керування - перша керує поворотом двигуна ліворуч праворуч, а друга відповідає за додавання або зменшення газу та включення передньої або задньої передачі в човновому моторі.  Рульова система для лодочного мотора універсальна - тобто однакова для моторів  Suzuki, Parsun, Mercury, Honda і т.д. У нас можна замовити корейську рульову систему Прітеч, купити італійську рульову систему для човнового мотора Ультрафлекс. Підібрати дешеве або якісне кермо з нержавійки. Складніше з системою газ-реверса. Для того щоб обрати пульт переключання передач (командер) або також його називають пульт керування газом реверсом до човнового мотору - треба розуміти, що він відрізняється не тільки у різних виробників, але і у човнових моторів різних потужностей одного виробника, є правда універсальний командер, який підійде всіх моторів. У нас можна купити новий та бу командер до мотора Ямаха, Сузукі, Евінруд, Меркурі. Троса газ-реверсу моторів до човнів теж відрізняються у різних виробників човнових двигунів. У нас можна замовити корейські троса газ реверсу до китайського або японського човнового мотору С2 або С5, італійські троса до американського двигуна С16 та С36. Можливо вам знадобиться тяга рульова, або гідравлічний комплект дистанційного керування до човнового мотору - це теж можна купити на нашому сайті.
Пульт ДУ для Ямаха врізний Пульт ДУ для Ямаха врізний Пульт ДУ для Ямаха врізний Пульт ДУ для Ямаха врізний
0 ГРН
8 000 ГРН
Останнім часом набирають популярності човни,  які мають глибокі фальш борти, що дозволяють встановлення врізного командера. По функціоналу врізні та накладні командерри однакові, але виглядають привабливіше звичайно врізні. Пропонуємо:

1. Оригінальний врізний командер Yamaha, що підходить до всіх моделей цього виробника та ставиться на мотори будь-якої потужності. Ціна командеру 330$. Парт номер: 6x3-48206-01-00 Кабель 6 м для підключення до двигуна продається додатково - ціна 75$,  панель з ключем також додатково -55$ (Китай), 120$ (оригинал)

2. Китайський командер - копія оригінального. Ціна зазначена. Так само як і в оригінальному кабель та панель потрібно купувати окремо.

Ціна на врізний оригінальний командер Yamaha 6X3 вживаний  - по телефону.

Original text

 

 
 
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Original text

 

 
 

Характеристики

Original text

 

 
 

Особливості

Original text

 

 
 

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!