ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Консольний пульт ДУ човновим мотором Mercury, Yamaha

Ви придбали новий або бу-шний двигун до човна і тепере перед вами стоїть задача його встановлення на човен. Вам знадобляться дві системи керування - перша керує поворотом двигуна ліворуч праворуч, а друга відповідає за додавання або зменшення газу та включення передньої або задньої передачі в човновому моторі.  Рульова система для лодочного мотора універсальна - тобто однакова для моторів  Suzuki, Parsun, Mercury, Honda і т.д. У нас можна замовити корейську рульову систему Прітеч, купити італійську рульову систему для човнового мотора Ультрафлекс. Підібрати дешеве або якісне кермо з нержавійки. Складніше з системою газ-реверса. Для того щоб обрати пульт переключання передач (командер) або також його називають пульт керування газом реверсом до човнового мотору - треба розуміти, що він відрізняється не тільки у різних виробників, але і у човнових моторів різних потужностей одного виробника, є правда універсальний командер, який підійде всіх моторів. У нас можна купити новий та бу командер до мотора Ямаха, Сузукі, Евінруд, Меркурі. Троса газ-реверсу моторів до човнів теж відрізняються у різних виробників човнових двигунів. У нас можна замовити корейські троса газ реверсу до китайського або японського човнового мотору С2 або С5, італійські троса до американського двигуна С16 та С36. Можливо вам знадобиться тяга рульова, або гідравлічний комплект дистанційного керування до човнового мотору - це теж можна купити на нашому сайті.
Консольний пульт ДУ човновим мотором Mercury, Yamaha Консольний пульт ДУ човновим мотором Mercury, Yamaha Консольний пульт ДУ човновим мотором Mercury, Yamaha Консольний пульт ДУ човновим мотором Mercury, Yamaha Консольний пульт ДУ човновим мотором Mercury, Yamaha Консольний пульт ДУ човновим мотором Mercury, Yamaha Консольний пульт ДУ човновим мотором Mercury, Yamaha
8 000 ГРН
8 800 ГРН
Командер  виробництва Китай - копія оригінального, призначено для встановлення на горизонтальну поверхню під ліву або праву руку. Командери не коплектуються кабелями, та пусковими панелями, які потрібно купувати окремо. Перевірена якість. Гарантія 1 рік. Ціни в таблиці нижче.

Відео огляд деяких моделей тут.

Бренд Артикул Ціна,$ Коментар
Yamaha 704-48205-P1-00 зазначена Потрібен кабель, та панель
Evinrude 5006186  280 Потрібен кабель та панель
Mercury 8M0059686 265 Потрібен кабель та панель
Suzuki  67200-93J13 225  Потрібен кабель та панель
Honda 06240-ZW5-U20 220 Потрібен  кабель та панель
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!