ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Кочерга до човнових моторів

Ви придбали новий або бу-шний двигун до човна і тепере перед вами стоїть задача його встановлення на човен. Вам знадобляться дві системи керування - перша керує поворотом двигуна ліворуч праворуч, а друга відповідає за додавання або зменшення газу та включення передньої або задньої передачі в човновому моторі.  Рульова система для лодочного мотора універсальна - тобто однакова для моторів  Suzuki, Parsun, Mercury, Honda і т.д. У нас можна замовити корейську рульову систему Прітеч, купити італійську рульову систему для човнового мотора Ультрафлекс. Підібрати дешеве або якісне кермо з нержавійки. Складніше з системою газ-реверса. Для того щоб обрати пульт переключання передач (командер) або також його називають пульт керування газом реверсом до човнового мотору - треба розуміти, що він відрізняється не тільки у різних виробників, але і у човнових моторів різних потужностей одного виробника, є правда універсальний командер, який підійде всіх моторів. У нас можна купити новий та бу командер до мотора Ямаха, Сузукі, Евінруд, Меркурі. Троса газ-реверсу моторів до човнів теж відрізняються у різних виробників човнових двигунів. У нас можна замовити корейські троса газ реверсу до китайського або японського човнового мотору С2 або С5, італійські троса до американського двигуна С16 та С36. Можливо вам знадобиться тяга рульова, або гідравлічний комплект дистанційного керування до човнового мотору - це теж можна купити на нашому сайті.
Кочерга до човнових  моторів Кочерга до човнових  моторів Кочерга до човнових  моторів Кочерга до човнових  моторів
644 ГРН
784 ГРН
1. Тяга рульова не регульована 30 см. Просто та надійно. Відсутність додаткових регулювань = відсутність додаткрових люфтів. Гайки самокотрящі. Виробник -Китай. Матеріал - нержавійка. Можна використовувати з двигунами будь-якої потужності. Ціна зазначена.

2. Тяга регульована 29-39 см. Радимо використовувати з двигунами до 100 к.с. Виробник -Китай. Матеріал - нержавійка. Ціна 27$

3. Тяга до  моторів 50-100 сил, посилена регульована. Ціна 43$ (виробник Корея, матеріал - нержавійка)

4. Тяга регульована (290-350 мм) Радимо використовувати з двигунами до 40 к.с. Матеріал - нержавійка. Виробник - Китай. Ціна зазначена.

5. Без фото. Оригінальна тяга рульова (бу) до човнового мотора Suzuki -45$, Yamaha - 45$, Mercury - 50$

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ЧЕРЕЗ КОШИК ЗАЗНАЧЕ НОМЕР ТЯГИ В ГРАФІ "ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ"
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!