ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Командер до човнових моторів Хонда

Ви придбали новий або бу-шний двигун до човна і тепере перед вами стоїть задача його встановлення на човен. Вам знадобляться дві системи керування - перша керує поворотом двигуна ліворуч праворуч, а друга відповідає за додавання або зменшення газу та включення передньої або задньої передачі в човновому моторі.  Рульова система для лодочного мотора універсальна - тобто однакова для моторів  Suzuki, Parsun, Mercury, Honda і т.д. У нас можна замовити корейську рульову систему Прітеч, купити італійську рульову систему для човнового мотора Ультрафлекс. Підібрати дешеве або якісне кермо з нержавійки. Складніше з системою газ-реверса. Для того щоб обрати пульт переключання передач (командер) або також його називають пульт керування газом реверсом до човнового мотору - треба розуміти, що він відрізняється не тільки у різних виробників, але і у човнових моторів різних потужностей одного виробника, є правда універсальний командер, який підійде всіх моторів. У нас можна купити новий та бу командер до мотора Ямаха, Сузукі, Евінруд, Меркурі. Троса газ-реверсу моторів до човнів теж відрізняються у різних виробників човнових двигунів. У нас можна замовити корейські троса газ реверсу до китайського або японського човнового мотору С2 або С5, італійські троса до американського двигуна С16 та С36. Можливо вам знадобиться тяга рульова, або гідравлічний комплект дистанційного керування до човнового мотору - це теж можна купити на нашому сайті.
Командер до човнових моторів Хонда Командер до човнових моторів Хонда Командер до човнових моторів Хонда Командер до човнових моторів Хонда Командер до човнових моторів Хонда
11 000 ГРН
12 000 ГРН
1. Командер до інжекторного мотору Hondа - виробник Китай. Чудова якість за адекватні гроші. Гарантія 1 рік. Встановлюється як на лівий так і на правий борт, підходить до всіх інжекторних двигунів.  На відміну від оригінального не має встановленої кнопки "TROL", яка дозволяє регулювати холості оберти на деяких моделях двигунів, але вся проводка зроблена і придбавши окремо кнопку за 10$ ви зможете без проблем встановити її  та вивести на панель. Достатньо підключити її до контактів (див фото), виведених із спільного джгута.  НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ електричним кабелем. Ціна за командер зазначена. Ціна за комплект кабель 5м+ командер становить 362$. Також окремо продаються оригінальні прилади Хонда.  Відео огляд командеру тут.

2. Командер до карбюраторного мотору Hondа. Все так само (включаючи і ціну) як в пункті 1 різниця тільки в кабелі (різні роз`єми). 

3. Оригінальний командер Honda з кнопкою "TROLL",  Встановлюється як на лівий так і на правий борт ціна 430$.

Для громадян Казахстана, Азербайджана, Литви, Латвії, Молдови та Грузії можливе замовлення без попередьої оплати. Сплатити зможете при отриманні у найближчому поштовому відділенні вашоъ країни.

credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!