ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Контролер до мотору Судзукі

Ви придбали новий або бу-шний двигун до човна і тепере перед вами стоїть задача його встановлення на човен. Вам знадобляться дві системи керування - перша керує поворотом двигуна ліворуч праворуч, а друга відповідає за додавання або зменшення газу та включення передньої або задньої передачі в човновому моторі.  Рульова система для лодочного мотора універсальна - тобто однакова для моторів  Suzuki, Parsun, Mercury, Honda і т.д. У нас можна замовити корейську рульову систему Прітеч, купити італійську рульову систему для човнового мотора Ультрафлекс. Підібрати дешеве або якісне кермо з нержавійки. Складніше з системою газ-реверса. Для того щоб обрати пульт переключання передач (командер) або також його називають пульт керування газом реверсом до човнового мотору - треба розуміти, що він відрізняється не тільки у різних виробників, але і у човнових моторів різних потужностей одного виробника, є правда універсальний командер, який підійде всіх моторів. У нас можна купити новий та бу командер до мотора Ямаха, Сузукі, Евінруд, Меркурі. Троса газ-реверсу моторів до човнів теж відрізняються у різних виробників човнових двигунів. У нас можна замовити корейські троса газ реверсу до китайського або японського човнового мотору С2 або С5, італійські троса до американського двигуна С16 та С36. Можливо вам знадобиться тяга рульова, або гідравлічний комплект дистанційного керування до човнового мотору - це теж можна купити на нашому сайті.
Контролер до мотору Судзукі Контролер до мотору Судзукі Контролер до мотору Судзукі Контролер до мотору Судзукі Контролер до мотору Судзукі Контролер до мотору Судзукі
8 320 ГРН
8 800 ГРН
Пропонуємо нові командери до моторів Suzuki :

2. Не оригінальний командер Suzuki виробництва Китай - перевірена якість. Повна копія оригіналу тільки без наліпок Suzuki. Підходить до всіх моторів Сузукі з трімом після 2006 року з квадратною фішкою.Можливе всатновлення як на лівий так і на правий борт. НЕ комплектується системним кабелем . Кабель при бажанні замовляється додатково.  Ціна системного кабелю на 4,5 м - 100$. Ціна за командер зазначена. Відео огляд.

3.  Не оригінальний командер Suzuki виробництва Китай - перевірена якість. Ціна 250$. До двотактних моторів або чотиритактних до 2004 року з круглою  фішкою на 8 pin. Комплектується кабелем на 4,5 м,  двома ключами, чекою. 

4. Оригінальний пульт ДУ Suzuki NA40 для всіх двигунів Сузукі з квадратною фішкою (інжеторні двигуни).  Прилади окремо - шукайте в розділі "Тахометри прилади". Також окремо продається системний кабель. Відео огляд.  Ціна 330$.

Як відрізнити оригінальний командер та системний кабель Suzuki від китайського дивіться відео тут.

Гарантія на всі моделі командерів - 1 рік.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!