ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Установочний комплект для встановлення дист керування на румпельний мотор

Ви придбали новий або бу-шний двигун до човна і тепере перед вами стоїть задача його встановлення на човен. Вам знадобляться дві системи керування - перша керує поворотом двигуна ліворуч праворуч, а друга відповідає за додавання або зменшення газу та включення передньої або задньої передачі в човновому моторі.  Рульова система для лодочного мотора універсальна - тобто однакова для моторів  Suzuki, Parsun, Mercury, Honda і т.д. У нас можна замовити корейську рульову систему Прітеч, купити італійську рульову систему для човнового мотора Ультрафлекс. Підібрати дешеве або якісне кермо з нержавійки. Складніше з системою газ-реверса. Для того щоб обрати пульт переключання передач (командер) або також його називають пульт керування газом реверсом до човнового мотору - треба розуміти, що він відрізняється не тільки у різних виробників, але і у човнових моторів різних потужностей одного виробника, є правда універсальний командер, який підійде всіх моторів. У нас можна купити новий та бу командер до мотора Ямаха, Сузукі, Евінруд, Меркурі. Троса газ-реверсу моторів до човнів теж відрізняються у різних виробників човнових двигунів. У нас можна замовити корейські троса газ реверсу до китайського або японського човнового мотору С2 або С5, італійські троса до американського двигуна С16 та С36. Можливо вам знадобиться тяга рульова, або гідравлічний комплект дистанційного керування до човнового мотору - це теж можна купити на нашому сайті.
3 760 ГРН
4 800 ГРН
Для того, щоб приєднати троси газ-реверсу на мотор, що продавався с заводу як румпельний вам знадобиться цей комплект. Він різний для кожної моделі мотора, відрізнятися може навіть від року виробництва двигуна одної і тої самої моделі.  Ціни на деякі комплекти в таблиці нижче. Не всі набори в наявності - можливо прийдеться почекати до 20 днів доставки.

При відсутності вашого мотора в таблиці - дзвоніть для з'ясування ціни, але то буде тільки оригінал з віддповідною ціною.

Якщо ваш двигун використовується у якості додаткового (тролінгового, підрулюючого) радимо звернути увагу на такі комплекти.

Модель двигуна Ціна за ОРИГІНАЛ, $ Ціна за Китай, $
Yamaha 15 2T (Parsun, Hidea)  150 90
Yamaha F9,9 4T (Parsun, Hidea) - 60
Yamaha F15 4T (Parsun, Hidea) 80  
Yamaha 20 4T (Parsun, Hidea)  180 -
Yamaha 30 2T (Parsun, Hidea)  180 90
Yamaha 40 2T (Parsun, Hidea) 150 90
Suzuki DF20A  400 170
Mercury F9.9 250 -
Mercury 2T 15 230 -
Mercury 2T 25-30 - 100
Mercury 4T 4-6 230 -
Mercury F20 EFI 260 -
Mercury F20 карб 200 -
Mercury 4T 25-30 (карб) 130 -
Tohatsu 2T 18 (Hidea, Mercury) - 77
Tohatsu 2T 30 (Hidea, Mercury) - 77
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Оригінал. Країна виробництва  - Японія.

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!