ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Рульовий редуктор до двигуна Сузукі, Меркурі, Ямаха, Парсун, Хонда

Ви придбали новий або бу-шний двигун до човна і тепере перед вами стоїть задача його встановлення на човен. Вам знадобляться дві системи керування - перша керує поворотом двигуна ліворуч праворуч, а друга відповідає за додавання або зменшення газу та включення передньої або задньої передачі в човновому моторі.  Рульова система для лодочного мотора універсальна - тобто однакова для моторів  Suzuki, Parsun, Mercury, Honda і т.д. У нас можна замовити корейську рульову систему Прітеч, купити італійську рульову систему для човнового мотора Ультрафлекс. Підібрати дешеве або якісне кермо з нержавійки. Складніше з системою газ-реверса. Для того щоб обрати пульт переключання передач (командер) або також його називають пульт керування газом реверсом до човнового мотору - треба розуміти, що він відрізняється не тільки у різних виробників, але і у човнових моторів різних потужностей одного виробника, є правда універсальний командер, який підійде всіх моторів. У нас можна купити новий та бу командер до мотора Ямаха, Сузукі, Евінруд, Меркурі. Троса газ-реверсу моторів до човнів теж відрізняються у різних виробників човнових двигунів. У нас можна замовити корейські троса газ реверсу до китайського або японського човнового мотору С2 або С5, італійські троса до американського двигуна С16 та С36. Можливо вам знадобиться тяга рульова, або гідравлічний комплект дистанційного керування до човнового мотору - це теж можна купити на нашому сайті.
Рульовий редуктор до двигуна Сузукі, Меркурі, Ямаха, Парсун, Хонда Рульовий редуктор до двигуна Сузукі, Меркурі, Ямаха, Парсун, Хонда Рульовий редуктор до двигуна Сузукі, Меркурі, Ямаха, Парсун, Хонда Рульовий редуктор до двигуна Сузукі, Меркурі, Ямаха, Парсун, Хонда Рульовий редуктор до двигуна Сузукі, Меркурі, Ямаха, Парсун, Хонда
0 ГРН
3 600 ГРН
Рульовий редуктор від корейської компанії Pretech виконано в металевому корпусі, всередині також всі зачпчастини з металу крім ущільнюючих прокладок. Застосовано планетарний механізм, що полегшує керування та зменшує зворотню віддачу. Всі шестерні виготовлено доволі точно, тому люфти мінімальні - на рівні значно дорожчих італйських конкурентів. Редуктор рекомендовано для застосування з двигунами до 90 к.с. На більші потужності радимо використовувати редуктор з компенсатором зворотньої тяги. Використовується з тросами типу М66 (шплінтове кріплення). В редуктор чудово стають моделі тросів М66 будь-якого виробника.

Особливості та технічні характеристики:
- Більш плавна робота і більший термін служби внаслідок конструкції планетарної передачі.
- Інсталяційний набір (кришка та комплект кріплення в наборі).
- Повний переклад мотора за 3.8 обороту.
- Стандартний конусний вал 3/4 ".
- Компактний розмір при максимальній ефективності.
- Мінімальна віддача.
- Виготовлено відповідно або з перевищенням сертифікаційних вимог A.B.Y.C., N.M.M.A., I.M.C.I. (CE).
За технічними характеристиками аналогічних редукторів T-71, G12 і т.д.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!