ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Картплоттер / ехолот Lowrance HOOK 29 TripleShot

GPS навігація на човні це необхідна річ, адже часті ранішні та вечірні тумани, вихід в незнайомі водойми та значні розміри водосховищ в Україні часто стають причинами втрати орієнтирів рибаками та мисливцями під час виходу на воду. А витрачати зайве пальне або ще гірше грести веслами зайві кілька годин - не те задоволення. Як не заблукати на воді та швидко знайти вихід на базу? Як швидко знаходити вже загодовані місця або ями з хижою рибою? Впоратися з цими завданнями вам допоможе якісний ЖПС пристрій на вашому човні. Останні розробки як світових так і китайських виробників поєднують GPS навігатор та ехолот в одному корпусі - такі пристрої називають картплотери. Купити карплотер до човна можете в нашому магазині - він допоможе економити пальне, ловити ефективніше на будь-який водоймі. Дешевше придбати просто ехолот. Рибалка без ехолота просто неможлива. Ехолот знайде яму, допоможе збрегти дорогі воблери та інші снасті від обривів. У нас ви можете купити як дротовий (стаціонарного встановлення) ехолот так і бездротові, переносні кишенькові прилади ехолокації (ехолоти). Працюють вони від акумуляторів, а значить мобільні ехолоти можуть використовуватися  для зимньої риболовлі під час пошуку риби в лунках на незнайомій водоймі. Останнім часом велику популярність мають китайські недорогі ехолоти. Окремий розділ в ехолокації - структурсканер. Це прилад, який працює як ехолот, але складна електроніка обробляє отриманий сигнал і видає на екран повну картину дна як на відео. Простий та дешевий структурсканер дна ви можете купити в нашому магазині - він зробить кожен ваш вихід на воду більш цікавішим ніж раніше.
Картплоттер / ехолот Lowrance HOOK 29 TripleShot Картплоттер / ехолот Lowrance HOOK 29 TripleShot Картплоттер / ехолот Lowrance HOOK 29 TripleShot Картплоттер / ехолот Lowrance HOOK 29 TripleShot
32 331 ГРН
33 984 ГРН
Картплоттер / ехолот Lowrance HOOK2-9 TripleShot яскравим 9 дюймовим дисплеєм пропонує зрозуміле меню, швидкий доступ до ключових функцій і автоматичну настройку. HOOK2-9 TripleShot допомагає зробити приємний день на воді найбільш ефективним. Кожен рибалка зможе знайти більше риби за менший час завдяки датчику TripleShot 3 в 1. Це CHIRP Sonar, який завдяки подвійному охопленням променя. При цьому датчик працює як в режимі стоянки так і в русі та сканує дно на глибині до 152 метрів. DownScan дозволяє бачити деталізовану структуру дна і все придонні об'єкти такими якими вони є. SideScan (бокове сканування) підтримує повноекранне відбивання правої та лівої сторін з високою деталізацією на відстані до 91 м і показує структуру і рибу.

Характеристики

Характеристики  
Дисплей: діагональ 9"
Розміри: 28.71 x 16.23 x 11.17 см.
Роздільна здатність дисплея: 800 x 480
Тип дисплея: SolarMax
Водонепроникність: (IPX7)
Частота: 200 кГц — Broadband Sonar
455/800 кГц DownScan Imaging
Потужність: 200 Вт Broadband Sonar
500 Вт DownScan Imaging
Діапазон напруги: 12 В пост. струму (10 - 17 В пост. струму min-max)
Робоча температура: -15°C до + 55°C
Мови:  8
Максимальна глмбина: 152 м (200 kHz)
91 м (455/800 кГц)
Тип випромінювача: TripleShot Skimmer®
Маршрутні точки \ Вибране \ Місця: 3000
Маршрути: 100
Тип приймача / антена: Високоточна внутрішня GPS антена
Запис траєкторії: 100 треків по 10000 точок на трек
Підтримка картографії: Navionics®,  C-Map

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!