ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Тахометр, лічильник мотогодин

Тахометр  - необхідна річ навіть для переносного китайського човнового мотора найменшої потужності. Навіщо він потрібен? Справа в тім, що на сьогодні виробники в тахометрі дублюють декілька фунцій - наприклад сучасний тахометер це зазвичай і лічильник мотогодин, якій допоможе вам правильно визначати міжсервісні інтервали для вчасного обслуговування вашого двигуна, а тахометр допоможе підібрати правильний гвинт навіть до малопотужного двигуна на човен. Універсальний китайський тахометр WEMA до інжекторного човнового двигуна може встановлюватися на будь-який мотор, а оригінальний тахометр до мотора Suzuki, Mercury, Tohatsu, Honda треба ставити тільки на такий двигун. Не забувайте, що деякі прилади мають багато функції, а отже називаються наприклад мультитахометр - тобто той, що поєднує в собі декілька опцій. Такий прилад - наприклад мультитахометр Ямаха - показує оберти двигуна, мотогодини, температуру води, залишки пального, має аварійну сигналізацію по маслу. Спідометр до човнового мотора купують не часто, але такий необхідний прилад як тріметр, що теж можна замовити у нас на сайті на багато частіше. На човнах з АМГ зазвичай  бензиновий бак варять самостійно, а отже для нього просто необхідно мати датчик пального, якій буде виводити на панель приладів залишки пального що лишилося в баку.  Сучасні технології швидко ідуть вперед і тепер з панелі приладів можна регулювати оберти холостого ходу човнового двигуна. Для встановлення приладу регулювання холостих обертів мотору Меркурі - вам знадобиться модуль системи SmartCraft, а для моторів Сузукі - окрема кнопка. Замовити б/у прилади до човнового мотору ви також завжди можете на нашому сайті - дзвоніть!
Тахометр, лічильник мотогодин Тахометр, лічильник мотогодин Тахометр, лічильник мотогодин Тахометр, лічильник мотогодин
720 ГРН
720 ГРН
Кріпиться до будь- якого зручного місця двигуна.  Червоний дріт з приладу (його довжина 1,5 м) обмотується на 3 витки навколо свічного кабелю, а чорний підключається на корпус двигуна і все готово. Показує мотогодини (з пам'яттю), оберти двигуна. Підходить до будь-якого мотору 2 такт або 4 такт всіх потужностей незалежно від кількості циліндрів. Легко налаштовується. Включати та виключати тахометр не потрібно - він починає працювати із запуском двигна. Внутрішній акумулятор також підзаряжається від свічного імпульсу - міняти його не потрібно. 

Інструкцію можна скачати тут. Дуже зручно використовувати для відстеження міжсервісних інтервалів.
Також цей прилад можно використовувати як тахометр для налаштування бензопили,  для регулювання максимальних обертів газонокосарки, генератору, стрімеру, адже максимальні оберти, що відтворює прилад - до 60 тис, а підключення займає кілька секунд.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!