ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Трім система до човнового мотора

Двигуни до човнів в потужностях до 20 к.с. зазвичай перевозяться в багажнику автомобіля. Але як перенести та встановити самостійно чотиритактний або двотактний човновий мотор на човен, який знаходиться на березі далеко від машини. Візок для перевезення двигуна знадобиться вам саме в цьому випадку. Також підставка для перевезення двигуна  допоможе вам правильно зберігати та легко обслуговувати човновий мотор. Також можна замовити складні колеса транспортувальні до надувного човна, що дозволять встановити вам мотор на човен безпосередньо біля авомобіля та легко відвезти його до води самостійно. Не рвіть спину - полегшіть собі роботу з транспортування човна та мотора. Якщо ви перевозити свій човен на лафєті - у нас ви можете замовити упор щоб двигун не зламав транець під час транспортування, а також різні запчастини до самого лафєту (фари та скло до них, конектори та роз'єми). Накладка на транець човна необхідна для встановлення двигуна під правильним вертикальним кутом, а якщо купити та встановити на двигун гідрокило що це дасть - швидкість виходу вашого човна в режим глісерування виросте в рази. Унікальний пристрій - накладна трім система зможе перетворити будь-який човновий двигун на мотор з гідравлічним трімом. Ви зможете легко транспортувати мотор в піднятому положенні та регулювати кут нахилу в залежності від завантаження човна.
Трім система до човнового мотора Трім система до човнового мотора Трім система до човнового мотора Трім система до човнового мотора Трім система до човнового мотора
30 400 ГРН
Чим зручний трім:
- будь який човновий мотор час від часу намотує сітки або водорості на гвинт і їх треба знімати, також треба піднімати мотор при проходженні мілини або підході до берега.  Двигуни в потужностях 40 сил та більше дуже важкі, а отже підіймати таки мотори з води руками - складно. В моторах з трім системою це робиться кнопкою.
Також  в залежності від навантаження, змінюючи кут нахилу двигуна, можна прискорити вихід човна в режим глісирування та збільшити його максимальну швидкість.
Ця трім система встановлюється як накладка на транець човна, а до неї вже кріпеться двигун.
Існує в двох варіантах 1. - для моторів до 40 к.с. включно (ціна зазначена) 2. Для двигунів понад 40 сил. (модель PT-130) Ціна - 1000$
Вага самої системи становить біля 20 кг. Кнопка підйому двигуна іде в комплекті та встановлюється безпосередньо на панель приладів - єдине про що треба пам'ятатти, що троси ДК мають бути довшими на 7-8 см ніж при безпосередньому кріпленні мотора на транець.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!