ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Керовані транцеві плити Trim Tab

Для того, щоб човен швидше виходив на глісер з двигуном малої потужності - вам знадобляться транцеві плити. Транцева плита - це пластина, яка встановлюється на транець човна як продовження дна човна, але кріпеться не стаціонарно, а з можливістю зміни кута нахилу.  Саме зміна кута нахилу кожної з пластин одночасно або послідовно, або взагалі в зворотніх напрямках - дозволяють прибрати крін судна, додати стійкості в поворотах. Транцеві плити бувають пластикові та металеві за складом матеріалу з якого вони зроблені. Варто зазначити, що сучасний пластик по міцності мало чим відрізняється від металу, та і знаходяться плити в такому місті човна, що пошкоди їх доволі складно. Також в нашому магазині можна купити гідрокрило та на кавітаційну плиту човнового мотора, а правильно цей пристрій називати гідрофойл до човнового мотора. Він додасть м'якості ходу тапришвидше вихід в режим глісерування вашого човна. Американські транцеві плити та гідрофойли - це висока якість за помірну ціну, що буде слугувати вам довгі роки.
21 016 ГРН
Керовані, нержавіючи транцеві плити Trim Tab серії Bolt - це модель 2015 року, виробництва США. Використовуються найсучасніші матеріали, а якість виробництва США дозволяє нам підтримувати п'ятирічну гарантію. Керування кожною з плит здійснюється окремо з пульта (в комплект не входить). Використання плит дозволить вам регулювати нахил човна не залежно від вагової центровки, пришвидшити вихід на глісер, зменшити швидкість тролінгу, кофортніше долати хвилі.
В комплект входить: плити, актуатори (гідроциліндри), електрокабелі 6 м. Моделі плит в залежності від довжини човна див в таблиці нижче.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Розмір човна, м Розмір плити, см Модель Ціна, $
4.5-5.8 30.5х23 BOLT129 692
5,8-7,3 30х30 BOLT1212  740
6-7 46х23 BOLT189 740
6,7-8,3 46х30 BOLT1812  790

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!