ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Транцеві плити SmartTabs нержавійка

Для того, щоб човен швидше виходив на глісер з двигуном малої потужності - вам знадобляться транцеві плити. Транцева плита - це пластина, яка встановлюється на транець човна як продовження дна човна, але кріпеться не стаціонарно, а з можливістю зміни кута нахилу.  Саме зміна кута нахилу кожної з пластин одночасно або послідовно, або взагалі в зворотніх напрямках - дозволяють прибрати крін судна, додати стійкості в поворотах. Транцеві плити бувають пластикові та металеві за складом матеріалу з якого вони зроблені. Варто зазначити, що сучасний пластик по міцності мало чим відрізняється від металу, та і знаходяться плити в такому місті човна, що пошкоди їх доволі складно. Також в нашому магазині можна купити гідрокрило та на кавітаційну плиту човнового мотора, а правильно цей пристрій називати гідрофойл до човнового мотора. Він додасть м'якості ходу тапришвидше вихід в режим глісерування вашого човна. Американські транцеві плити та гідрофойли - це висока якість за помірну ціну, що буде слугувати вам довгі роки.
4 828 ГРН
Автоматичні транцеві плити Смарт Табс з амортизаторами легко встановлюються та регулюються самостійно в залежності від поточного завантаження човна. Виготовлені в Канаді з нержавіючої сталі. Завдяки правильно встановленим та налаштованим плитам ваш човен:

- скоротить час виходу на глісер на 50%
- зможе вийти на глісер при завантаженні до 20% більше звичайного
- покращить стійкість в поворотах
- не буде дельфінувати
- знизить швидкість тролінгу
- буде набагато м'якше пересуватися по хвилям

Модель плит в залежності від розміру човна див в таблиці нижче. Крім розміру основна відмінність - жорткість встановленого амортизатору. Ціна зазначена за пару. В комплект входять: плити, амортизатори, комплект кріплень.

Розмір човна, м Ціна, $ Потужність двигуна, к.с. Розмір плит, см Модель
 4.3-4.9 170 40-50  22.9х20.3 ST980-40
5.4-6.6 180 150-240 30x22.5 ST1290-80MO
4.5 - 5.1 180 60-140 30x22.5 ST1290-60MO
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!