ВХОД
Войдите или зарегистрируйтесь
Avatar
Не зарегистированы?

Присоединяйтесь. Это бессплатно.

Забыли пароль? - Напомнить логин?

Логин
Пароль
Запомнить меня

Трім система до човнового мотора

Для того, щоб човен швидше виходив на глісер з двигуном малої потужності - вам знадобляться транцеві плити. Транцева плита - це пластина, яка встановлюється на транець човна як продовження дна човна, але кріпеться не стаціонарно, а з можливістю зміни кута нахилу.  Саме зміна кута нахилу кожної з пластин одночасно або послідовно, або взагалі в зворотніх напрямках - дозволяють прибрати крін судна, додати стійкості в поворотах. Транцеві плити бувають пластикові та металеві за складом матеріалу з якого вони зроблені. Варто зазначити, що сучасний пластик по міцності мало чим відрізняється від металу, та і знаходяться плити в такому місті човна, що пошкоди їх доволі складно. Також в нашому магазині можна купити гідрокрило та на кавітаційну плиту човнового мотора, а правильно цей пристрій називати гідрофойл до човнового мотора. Він додасть м'якості ходу тапришвидше вихід в режим глісерування вашого човна. Американські транцеві плити та гідрофойли - це висока якість за помірну ціну, що буде слугувати вам довгі роки.
Трім система до човнового мотора Трім система до човнового мотора Трім система до човнового мотора Трім система до човнового мотора Трім система до човнового мотора
21 584 ГРН
Чим зручний трім:
- будь який човновий мотор час від часу намотує сітки або водорості на гвинт і їх треба знімати, також треба піднімати мотор при проходженні мілини або підході до берега.  Двигуни в потужностях 40 сил та більше дуже важкі, а отже підіймати таки мотори з води руками - складно. В моторах з трім системою це робиться кнопкою.
Також  в залежності від навантаження, змінюючи кут нахилу двигуна, можна прискорити вихід човна в режим глісирування та збільшити його максимальну швидкість.
Ця трім система встановлюється як накладка на транець човна, а до неї вже кріпеться двигун.
Існує в двох варіантах 1. - для моторів до 40 к.с. включно (ціна зазначена) 2. Для двигунів понад 40 сил. (модель PT-130) Ціна - 850$
Вага самої системи становить біля 20 кг. Кнопка підйому двигуна іде в комплекті та встановлюється безпосередньо на панель приладів - єдине про що треба пам'ятатти, що троси ДК мають бути довшими на 7-8 см ніж при безпосередньому кріпленні мотора на транець.
credit card Можлива оплата карткою будь-якого банку
privat 24 Приват 24, оплата частинами, миттєва розстрочка, кредит
delivery2 Оплата при отриманні на компаніях перевізниках

Характеристики

Особливості

Відгуки

 
Заказать звонок copy
Телефон (*)

Введите корректный номер телефона!